VOLG ONS OP TWITTER

01-05-2016: Contributie 4e kwartaal seizoen 2015-2016

Contributie 4e kwartaal seizoen 2015-2016

De contributie voor het 4e en laatste kwartaal van het lopende voetbalseizoen zal rond 9 mei 2016 worden geïncasseerd. Het vriendelijke verzoek om rekening te houden met het volgende:

Zorg voor voldoende saldo op de rekening, waarvan wij incasseren. Het (structureel) niet of niet tijdig voldoen van contributie voor lopende seizoen kan uiteindelijk leiden tot het ontzeggen van deelname aan wedstrijden en trainingen. Bij het indelen van de teams voor volgend seizoen wordt hiermee rekening gehouden. Mocht er volgens u ten onrechte contributie zijn of worden geïncasseerd, dan graag contact opnemen met bestuur v.v. de Fendert via volgende e-mail adres: ledenadm@vvdeFendert.nl. Wij nemen dan z.s.m. contact met u op. 

Indien u de incasso in de toekomst via een andere rekening laten verlopen, dan graag een nieuwe doorlopende incasso machtiging voor deze rekening invullen. Zie deze link.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!