VOLG ONS OP TWITTER

JO16-1

JO16-1

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Irene'58 JO16-1
     
  • 28-09-2019
    11:25
    IFC JO16-2 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 05-10-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - RSV JO16-1
     
  • 26-10-2019
    10:00
    Steenbergen JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 02-11-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Beek Vooruit JO16-2
     
  • 09-11-2019
    13:00
    Drechtstreek JO16-2 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 16-11-2019
    13:00
    TVC Breda JO16-2 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 23-11-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Madese Boys JO16-1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 07-09-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Steenbergen JO16-1
     
    11 - 0
  • 14-09-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - SC Welberg JO16-1
     

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Beek Vooruit JO16-2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Boeimeer JO16-2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Drechtstreek JO16-2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
De Fendert JO16-1
0
0
0
0
0
0
0
0
5
IFC JO16-2
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Irene'58 JO16-1
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Madese Boys JO16-1
0
0
0
0
0
0
0
0
8
RSV JO16-1
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Steenbergen JO16-1
0
0
0
0
0
0
0
0
10
TSC JO16-2
0
0
0
0
0
0
0
0
11
TVC Breda JO16-2
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Unitas'30 JO16-2
0
0
0
0
0
0
0
0
Laatste update: 14-09-2019 17:55 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
14-09-2019
 
De Fendert JO16-1
SC Welberg JO16-1
 
Steenbergen JO16-1
Roosendaal JO16-2
0 - 1
07-09-2019
 
De Fendert JO16-1
Steenbergen JO16-1
11 -
 
SC Welberg JO16-1
Roosendaal JO16-2
0 - 2
Laatste update: 14-09-2019 17:55 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
21-09-2019 11:45
Unitas'30 JO16-2
IFC JO16-2
Competitie
21-09-2019 12:15
Beek Vooruit JO16-2
Madese Boys JO16-1
Competitie
21-09-2019 12:30
De Fendert JO16-1
Irene'58 JO16-1
Competitie
21-09-2019 13:00
Drechtstreek JO16-2
Steenbergen JO16-1
Competitie
21-09-2019 13:15
Boeimeer JO16-2
RSV JO16-1
Competitie
21-09-2019 13:30
TSC JO16-2
TVC Breda JO16-2
Competitie
28-09-2019 10:00
Steenbergen JO16-1
Beek Vooruit JO16-2
Competitie
28-09-2019 10:15
Irene'58 JO16-1
TSC JO16-2
Competitie
28-09-2019 11:25
IFC JO16-2
De Fendert JO16-1
Competitie
28-09-2019 12:30
Madese Boys JO16-1
Boeimeer JO16-2
Competitie
28-09-2019 14:00
RSV JO16-1
Drechtstreek JO16-2
Competitie
28-09-2019 15:30
TVC Breda JO16-2
Unitas'30 JO16-2
Competitie
Laatste update: 14-09-2019 17:55 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!