VOLG ONS OP TWITTER

JO16-1

JO16-1

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Irene'58 JO16-1
     
    4 - 3
  • 28-09-2019
    11:25
    IFC JO16-2 - vv de Fendert JO16-1
     
    1 - 4
  • 05-10-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - RSV JO16-1
     
    3 - 4
  • 26-10-2019
    10:00
    Steenbergen JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
    0 - 0
  • 02-11-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Beek Vooruit JO16-2
     
    2 - 2
  • 09-11-2019
    13:15
    Drechtstreek JO16-2 - vv de Fendert JO16-1
     
    3 - 1
  • 16-11-2019
    11:00
    TVC Breda JO16-2 - vv de Fendert JO16-1
     
    3 - 1
  • 23-11-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Madese Boys JO16-1
     
  • 30-11-2019
    17:45
    Unitas'30 JO16-2 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 07-12-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Boeimeer JO16-2
     
  • 14-12-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - TSC JO16-2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 07-09-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Steenbergen JO16-1
     
    11 - 0
  • 14-09-2019
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - SC Welberg JO16-1
     
    3 - 3

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
TVC Breda JO16-2
6
6
0
0
18
44
8
0
2
Drechtstreek JO16-2
7
6
0
1
18
31
10
0
3
Irene'58 JO16-1
7
5
0
2
15
34
14
0
4
Beek Vooruit JO16-2
7
4
2
1
14
22
9
0
5
Boeimeer JO16-2
6
3
2
1
11
21
16
0
6
De Fendert JO16-1
7
2
2
3
8
15
16
0
7
Madese Boys JO16-1
7
2
2
3
8
23
32
0
8
RSV JO16-1
5
2
0
3
6
13
25
0
9
Unitas'30 JO16-2
6
2
0
4
6
6
22
0
10
IFC JO16-2
6
1
1
4
4
15
24
0
11
Steenbergen JO16-1
7
1
1
5
4
7
19
0
12
TSC JO16-2
7
0
0
7
0
8
44
0
Laatste update: 21-11-2019 13:00 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
16-11-2019
 
RSV JO16-1
Unitas'30 JO16-2
1 - 2
 
Madese Boys JO16-1
TSC JO16-2
4 - 2
 
Irene'58 JO16-1
Drechtstreek JO16-2
3 - 2
 
TVC Breda JO16-2
De Fendert JO16-1
3 - 1
 
IFC JO16-2
Beek Vooruit JO16-2
1 - 4
 
Steenbergen JO16-1
Boeimeer JO16-2
1 - 2
09-11-2019
 
TVC Breda JO16-2
Madese Boys JO16-1
6 - 3
 
RSV JO16-1
Irene'58 JO16-1
1 - 4
 
Unitas'30 JO16-2
Boeimeer JO16-2
0 - 4
 
Beek Vooruit JO16-2
TSC JO16-2
7 - 0
 
Drechtstreek JO16-2
De Fendert JO16-1
3 - 1
 
Steenbergen JO16-1
IFC JO16-2
1 - 5
Laatste update: 21-11-2019 13:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
23-11-2019 10:00
Drechtstreek JO16-2
TVC Breda JO16-2
Competitie
23-11-2019 10:00
TSC JO16-2
IFC JO16-2
Competitie
23-11-2019 10:15
Unitas'30 JO16-2
Steenbergen JO16-1
Competitie
23-11-2019 12:30
De Fendert JO16-1
Madese Boys JO16-1
Competitie
23-11-2019 12:30
Beek Vooruit JO16-2
RSV JO16-1
Competitie
23-11-2019 13:15
Boeimeer JO16-2
Irene'58 JO16-1
Competitie
30-11-2019 10:00
Steenbergen JO16-1
TVC Breda JO16-2
Competitie
30-11-2019 11:30
Beek Vooruit JO16-2
Drechtstreek JO16-2
Competitie
30-11-2019 13:15
Boeimeer JO16-2
TSC JO16-2
Competitie
30-11-2019 14:30
RSV JO16-1
Madese Boys JO16-1
Competitie
Laatste update: 21-11-2019 13:00 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!