VOLG ONS OP TWITTER

JO17-2

JO17-2

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

12:30 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 23-09-2017
    15:00
    Roosendaal JO17-6 - vv de Fendert JO17-2
    Bemt, E.P.W.C.J. van den 
    1 - 4
  • 30-09-2017
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - SC Welberg JO17-1
    Weerd, F.J. van der 
    4 - 3
  • 07-10-2017
    15:00
    Roosendaal JO17-5 - vv de Fendert JO17-2
    Oers, A.P.M. van 
    1 - 2
  • 14-10-2017
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Halsteren JO17-3
     
    3 - 1
  • 28-10-2017
    11:30
    Grenswachters JO17-1 - vv de Fendert JO17-2
     
    0 - 1
  • 11-11-2017
    11:00
    SC Stavenisse JO17-1 - vv de Fendert JO17-2
     
    7 - 3
  • 18-11-2017
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - MOC'17 JO17-6
     
    0 - 3
  • 25-11-2017
    12:30
    WVV'67 JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
     
    0 - 4
  • 02-12-2017
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Prinsenland JO17-2
     
  • 09-12-2017
    12:30
    FC Moerstraten JO17-1G - vv de Fendert JO17-2
     
    1 - 2
  • 16-12-2017
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - METO JO17-2
     
    3 - 2
  • 24-02-2018
    12:15
    Victoria'03 JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
     
  • 03-03-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Virtus JO17-3
     
  • 10-03-2018
    12:00
    Klundert JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
     
  • 17-03-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Noordhoek JO17-1
     
  • 24-03-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - MOC'17 JO17-6
     
  • 07-04-2018
    12:30
    Prinsenland JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
     
  • 14-04-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - SC Gastel JO17-2
     
  • 21-04-2018
    11:00
    SEOLTO JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 02-09-2017
    12:30
    Kogelvangers JO17-1 - vv de Fendert JO17-2
     
    14 -
  • 09-09-2017
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Klundert JO17-2
    Tolenaars, J. 
    4 - 5
  • 16-09-2017
    14:30
    SC Gastel JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
    Geleijns, F. 
    3 - 2

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
De Fendert JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Klundert JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
MOC'17 JO17-6
0
0
0
0
0
0
0
0
4
MZC'11 JO17-3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Noordhoek JO17-1
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Prinsenland JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Roosendaal JO17-6
0
0
0
0
0
0
0
0
8
SC Gastel JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
0
9
SEOLTO JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
0
10
SKNWK JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Victoria'03 JO17-2
0
0
0
0
0
0
0
0
12
Virtus JO17-3
0
0
0
0
0
0
0
0
Laatste update: 17-02-2018 17:55 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
24-02-2018 10:45
SEOLTO JO17-2
MOC'17 JO17-6
Competitie
24-02-2018 12:00
Noordhoek JO17-1
SKNWK JO17-2
Competitie
24-02-2018 12:15
Victoria'03 JO17-2
De Fendert JO17-2
Competitie
24-02-2018 12:30
Prinsenland JO17-2
SC Gastel JO17-2
Competitie
24-02-2018 13:00
Virtus JO17-3
Klundert JO17-2
Competitie
24-02-2018 13:30
MZC'11 JO17-3
Roosendaal JO17-6
Competitie
Laatste update: 17-02-2018 17:55 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!