VOLG ONS OP TWITTER

MO19-1

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 08-09-2018
    09:00
    SC Gastel JO7-1 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 08-09-2018
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - Vrederust VE1
     
    3 - 6
  • 13-09-2018
    20:30
    Halsteren VE3 - vv de Fendert Veteranen
     
    1 - 3
  • 15-09-2018
    11:00
    SEOLTO JO7-1 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 22-09-2018
    08:30
    Wieldrecht MO11-2 - vv de Fendert MO11-1
     
    7 - 1
  • 22-09-2018
    09:00
    DSE JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    0 - 4
  • 22-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-3 - Klundert JO11-2
     
    5 - 1
  • 22-09-2018
    09:00
    RSV JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 22-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-3 - Virtus JO9-3
     
  • 22-09-2018
    09:30
    vv de Fendert JO7-1 - Victoria'03 JO7-1
     
  • 22-09-2018
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - Unitas'30 MO13-2
     
    1 - 0
  • 22-09-2018
    09:45
    Oranje wit JO9-8G - vv de Fendert JO9-2
     
  • 22-09-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - Victoria'03 JO15-2
     
    1 - 2
  • 22-09-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - SC Kruisland JO11-3
     
    2 - 6
  • 22-09-2018
    10:00
    SC Kruisland JO9-1 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 22-09-2018
    10:30
    Victoria'03 JO17-2 - vv de Fendert JO17-1
     
    1 - 15
  • 22-09-2018
    10:30
    Seolto JO13-2G - vv de Fendert JO13-2
     
    2 - 5
  • 22-09-2018
    10:30
    vv de Fendert JO11-1 - Hoeven JO11-1
     
    4 - 6
  • 22-09-2018
    10:30
    vv de Fendert MO17-1 - Roosendaal MO17-1
     
    4 - 2
  • 22-09-2018
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Steenbergen 4
     
    3 - 2
  • 22-09-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Heerjansdam JO15-2
     
    2 - 3
  • 22-09-2018
    11:00
    SEOLTO JO13-1 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 22-09-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Beek Vooruit JO17-7
     
    0 - 2
  • 22-09-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Oranje Wit 9
     
    4 - 4
  • 22-09-2018
    14:00
    Internos 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
    -
  • 22-09-2018
    14:30
    Prinsenland 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    0 - 0
  • 22-09-2018
    14:30
    Klundert VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
    8 - 1
  • 22-09-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Tholense Boys 4
     
    -
  • 22-09-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - Sprundel JO19-1
     
    3 - 1
  • 22-09-2018
    14:30
    Klundert VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
    8 - 1
  • 22-09-2018
    14:30
    Zwaluwe VR2 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
    2 - 4
  • 23-09-2018
    10:30
    RSV 3 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 23-09-2018
    12:15
    Oranje Blauw'14 3 - vv de Fendert Zondag 2
     
    4 - 0
  • 29-09-2018
    08:30
    Unitas'30 JO11-14 - vv de Fendert JO11-4
     
    5 - 1
  • 29-09-2018
    08:30
    Steenbergen JO11-1 - vv de Fendert JO11-1
     
    1 - 7
  • 29-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Unitas'30 JO11-8
     
    7 - 3
  • 29-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - Alliance JO9-1
     
  • 29-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - TVC Breda JO9-1
     
  • 29-09-2018
    09:30
    vv de Fendert JO9-2 - SC Kruisland JO9-2
     
  • 29-09-2018
    09:45
    EBOH JO9-2 - vv de Fendert JO9-3
     
  • 29-09-2018
    10:00
    vv de Fendert MO11-1 - BSC MO11-1
     
    0 - 10
  • 29-09-2018
    10:45
    vv de Fendert JO13-2 - DSE JO13-2
     
    2 - 8
  • 29-09-2018
    11:00
    BSC JO7-2 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 29-09-2018
    11:00
    vv de Fendert JO13-1 - RCD JO13-1
     
    3 - 3
  • 29-09-2018
    11:00
    TVC Breda JO11-4 - vv de Fendert JO11-3
     
    1 - 7
  • 29-09-2018
    11:15
    MOC'17 JO15-6 - vv de Fendert JO15-2
     
    3 - 6
  • 29-09-2018
    11:30
    Prinsenland JO15-1 - vv de Fendert JO15-1
     
    3 - 3
  • 29-09-2018
    11:45
    Groen Wit MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
    0 - 5
  • 29-09-2018
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Tholense Boys 2
     
    2 - 1
  • 29-09-2018
    12:00
    Unitas'30 JO17-6 - vv de Fendert JO17-2
     
    4 - 3
  • 29-09-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - The Gunners 5
     
    2 - 4
  • 29-09-2018
    12:30
    Oosterhout JO19-1 - vv de Fendert JO19-1
     
    6 - 6
  • 29-09-2018
    12:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - FC Dordrecht Amateurs VR1
     
    2 - 1
  • 29-09-2018
    14:00
    Kogelvangers 3 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
    0 - 5
  • 29-09-2018
    14:00
    WHS 4 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
    0 - 4
  • 29-09-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - SEOLTO 1
     
  • 29-09-2018
    14:30
    SC Gastel 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    0 - 7
  • 29-09-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 1 - SJO FC De Westhoek VR1
     
    1 - 3
  • 29-09-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - SJO FC De Westhoek VR1
     
    1 - 3
  • 30-09-2018
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - DIOZ 3
     
    0 - 2
  • 04-10-2018
    20:00
    De Schutters VE1 - vv de Fendert Veteranen
     
  • 04-10-2018
    20:30
    Prinsenland VE3 - vv de Fendert Veteranen
     
    8 - 1
  • 06-10-2018
    08:30
    VVGZ JO13-2 - vv de Fendert JO13-1
     
    2 - 3
  • 06-10-2018
    08:30
    Unitas'30 JO9-8 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 06-10-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-3 - DEVO JO11-1
     
    4 - 5
  • 06-10-2018
    09:00
    Kogelvangers JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 06-10-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-3 - Wieldrecht JO9-5
     
  • 06-10-2018
    09:30
    vv de Fendert JO7-1 - Prinsenland JO7-1
     
  • 06-10-2018
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - DSE MO13-1
     
    0 - 5
  • 06-10-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - DEVO JO11-2
     
    5 - 0
  • 06-10-2018
    10:00
    vv de Fendert MO17-1 - DVO'60 MO17-1
     
    5 - 2
  • 06-10-2018
    10:00
    NSV JO9-1G - vv de Fendert JO9-1
     
  • 06-10-2018
    10:15
    Internos JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    3 - 1
  • 06-10-2018
    10:15
    Dubbeldam MO11-2 - vv de Fendert MO11-1
     
    5 - 1
  • 06-10-2018
    10:30
    vv de Fendert JO11-1 - SC Gastel JO11-1
     
    7 - 1
  • 06-10-2018
    10:45
    Wieldrecht JO15-2 - vv de Fendert JO15-1
     
    0 - 8
  • 06-10-2018
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - DVO'60 7
     
    4 - 5
  • 06-10-2018
    11:00
    vv de Fendert JO17-1 - Yerseke JO17-1
     
    4 - 1
  • 06-10-2018
    11:45
    Unitas'30 JO13-6 - vv de Fendert JO13-2
     
    7 - 1
  • 06-10-2018
    12:00
    Klundert 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
    2 - 4
  • 06-10-2018
    12:00
    Bruse Boys VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
    2 - 2
  • 06-10-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - DFC 5
     
    1 - 1
  • 06-10-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Boeimeer JO17-2
     
    1 - 8
  • 06-10-2018
    12:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - Nieuw Lekkerland VR1
     
    2 - 4
  • 06-10-2018
    13:00
    RSV JO15-1 - vv de Fendert JO15-2
     
    8 - 0
  • 06-10-2018
    14:30
    DFC 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    1 - 1
  • 06-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Klundert 5
     
    1 - 1
  • 06-10-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - Baronie JO19-3
     
    6 - 1
  • 06-10-2018
    15:00
    FC Bergen 5 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
    1 - 5
  • 07-10-2018
    11:00
    De Schutters 2 - vv de Fendert Zondag 2
     
    2 - 2
  • 13-10-2018
    08:30
    Boeimeer JO11-2 - vv de Fendert JO11-1
     
    3 - 4
  • 13-10-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Grenswachters JO11-1G
     
    10 - 2
  • 13-10-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - Unitas'30 JO9-2
     
  • 13-10-2018
    09:00
    METO JO9-2 - vv de Fendert JO11-4
     
  • 13-10-2018
    09:00
    Wieldrecht VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
    4 - 1
  • 13-10-2018
    09:30
    vv de Fendert JO9-2 - SC Gastel JO9-2
     
  • 13-10-2018
    09:45
    Oranje wit JO9-7G - vv de Fendert JO9-3
     
  • 13-10-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - Unitas'30 JO15-7
     
    2 - 3
  • 13-10-2018
    10:00
    Unitas'30 JO11-12 - vv de Fendert JO11-3
     
    1 - 4
  • 13-10-2018
    10:00
    vv de Fendert MO11-1 - DVO'60 MO11-1
     
  • 13-10-2018
    10:15
    METO JO11-2 - vv de Fendert JO11-4
     
    3 - 1
  • 13-10-2018
    10:45
    vv de Fendert JO13-2 - ST TPO/DHV/VOV JO13-2
     
    0 - 12
  • 13-10-2018
    11:00
    JEKA JO7-5 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 13-10-2018
    11:00
    Kruiningen JO17-1 - vv de Fendert JO17-1
     
    2 - 2
  • 13-10-2018
    11:00
    vv de Fendert JO13-1 - Alblasserdam JO13-1
     
    3 - 1
  • 13-10-2018
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Altena 2
     
    0 - 2
  • 13-10-2018
    12:00
    Klundert 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 13-10-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - ST TPO/VOV zat 2
     
    7 - 1
  • 13-10-2018
    13:00
    Oranje Wit 10 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
    2 - 2
  • 13-10-2018
    13:00
    Virtus JO17-3 - vv de Fendert JO17-2
     
    5 - 1
  • 13-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - DOSKO VE2
     
    0 - 4
  • 13-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - DHV 1
     
    3 - 3
  • 13-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 1 - Duiveland VR1
     
  • 13-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - Duiveland VR1
     
  • 13-10-2018
    15:00
    DVO'60 8 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
    2 - 2
  • 13-10-2018
    15:00
    Roosendaal JO19-2 - vv de Fendert JO19-1
     
    2 - 4
  • 14-10-2018
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - Oranje Blauw'14 4
     
    3 - 3
  • 20-10-2018
    10:00
    Tholense Boys JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 20-10-2018
    10:30
    vv de Fendert JO11-1 - Virtus JO11-1
     
    5 - 2
  • 20-10-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - EBOH JO15-1
     
    2 - 5
  • 20-10-2018
    12:00
    Bruse Boys VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
    2 - 2
  • 20-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - Internos VE1
     
    2 - 5
  • 20-10-2018
    14:30
    ZSC'62 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    1 - 0
  • 20-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Tholense Boys 4
     
    5 - 1
  • 20-10-2018
    15:00
    Irene'58 2 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
    1 - 5
  • 25-10-2018
    20:00
    Oranje Blauw'14 VE2 - vv de Fendert Veteranen
     
  • 27-10-2018
    08:30
    ASWH JO13-2 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 27-10-2018
    08:30
    GSC/ODS JO9-2 - vv de Fendert JO9-3
     
  • 27-10-2018
    08:30
    MOC'17 MO11-1 - vv de Fendert MO11-1
     
  • 27-10-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-3 - SC Gastel JO11-3
     
  • 27-10-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - Victoria'03 JO9-1
     
  • 27-10-2018
    09:15
    SC Kruisland JO7-1 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 27-10-2018
    09:30
    vv de Fendert JO9-2 - Virtus JO9-2
     
  • 27-10-2018
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - VVR MO13-1
     
  • 27-10-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - Schijf JO11-1G
     
  • 27-10-2018
    10:00
    SVC JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 27-10-2018
    10:30
    Dubbeldam JO15-2 - vv de Fendert JO15-1
     
  • 27-10-2018
    10:30
    vv de Fendert MO17-1 - SC Welberg MO17-1
     
  • 27-10-2018
    10:45
    Hoeven JO11-1 - vv de Fendert JO11-1
     
  • 27-10-2018
    11:00
    vv de Fendert JO17-1 - Roosendaal JO17-4
     
  • 27-10-2018
    11:00
    DIOZ JO13-1 - vv de Fendert JO13-2
     
  • 27-10-2018
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Yerseke 2
     
  • 27-10-2018
    12:15
    Unitas'30 JO11-6G - vv de Fendert JO11-2
     
  • 27-10-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - VVC'68 5
     
  • 27-10-2018
    12:30
    SC Gastel JO15-2 - vv de Fendert JO15-2
     
  • 27-10-2018
    12:30
    DVO'60 JO19-1 - vv de Fendert JO19-1
     
  • 27-10-2018
    12:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - Groote Lindt VR1
     
  • 27-10-2018
    13:00
    VVC'68 6 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
  • 27-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Klundert 1
     
  • 27-10-2018
    14:30
    EBOH 4 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 27-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 1 - ST NOAD'67/Vosmeer VR1
     
  • 27-10-2018
    14:30
    VVR JO17-3 - vv de Fendert JO17-2
     
  • 27-10-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - ST NOAD'67/Vosmeer VR1
     
  • 27-10-2018
    15:00
    VVC'68 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 28-10-2018
    12:00
    FC Dordrecht Amateurs 3 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 03-11-2018
    08:45
    SEOLTO JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 03-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Klundert JO11-1
     
  • 03-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-3 - Groote Lindt JO9-3
     
  • 03-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - Roosendaal JO9-3
     
  • 03-11-2018
    09:30
    Sc Kruisland JO11-2G - vv de Fendert JO11-3
     
  • 03-11-2018
    09:30
    DIOZ JO11-2 - vv de Fendert JO11-4
     
  • 03-11-2018
    09:30
    Oranje Blauw'14 JO9-1G - vv de Fendert JO9-2
     
  • 03-11-2018
    09:30
    vv de Fendert JO7-1 - Klundert JO7-2
     
  • 03-11-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - DIOZ JO15-1
     
  • 03-11-2018
    10:00
    vv de Fendert MO11-1 - Roosendaal MO11-1
     
  • 03-11-2018
    10:30
    vv de Fendert JO11-1 - Groen Wit JO11-1
     
  • 03-11-2018
    10:45
    vv de Fendert JO13-2 - SC Gastel JO13-2
     
  • 03-11-2018
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Oranje Blauw'14 1
     
  • 03-11-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Halsteren JO15-2
     
  • 03-11-2018
    11:00
    ODIO MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 03-11-2018
    11:20
    vv de Fendert JO13-1 - SteDoCo JO14-1M
     
  • 03-11-2018
    11:45
    Roosendaal MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
  • 03-11-2018
    12:30
    NEO'25 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 03-11-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Heerjansdam 5
     
  • 03-11-2018
    12:30
    VVC'68 VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
  • 03-11-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Noordhoek JO17-1G
     
  • 03-11-2018
    12:30
    VVC'68 VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 03-11-2018
    13:00
    MOC'17 MO17-2 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 03-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - VVC'68 VE1
     
  • 03-11-2018
    14:30
    Dubbeldam 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 03-11-2018
    14:30
    SEOLTO 6 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 03-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Smerdiek 3
     
  • 03-11-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - TVC Breda JO19-1
     
  • 03-11-2018
    14:45
    Virtus JO17-2 - vv de Fendert JO17-1
     
  • 03-11-2018
    15:00
    Pelikaan VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 04-11-2018
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - SVC 3
     
  • 10-11-2018
    08:30
    MOC'17 JO9-8 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 10-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Roosendaal JO11-3
     
  • 10-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-3 - De Zwerver JO9-2
     
  • 10-11-2018
    09:00
    Halsteren JO9-3 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 10-11-2018
    09:30
    vv de Fendert JO7-1 - Klundert JO7-1
     
  • 10-11-2018
    09:30
    ST TPO/DHV/VOV JO11-1 - vv de Fendert JO11-3
     
  • 10-11-2018
    09:30
    Rimboe JO11-1G - vv de Fendert JO11-4
     
  • 10-11-2018
    09:45
    MOC'17 JO11-2 - vv de Fendert JO11-1
     
  • 10-11-2018
    10:00
    Prinsenland JO15-2 - vv de Fendert JO15-2
     
  • 10-11-2018
    10:00
    VVR JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 10-11-2018
    10:00
    vv de Fendert MO11-1 - NSV MO11-1
     
  • 10-11-2018
    10:15
    SC Welberg MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
  • 10-11-2018
    10:15
    SVO/DKS'17 VR3 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 10-11-2018
    10:30
    vv de Fendert MO17-1 - ST Tholense Boys/WHS MO17-1
     
  • 10-11-2018
    10:45
    SVO/DKS'17 VR3 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
  • 10-11-2018
    10:45
    Nieuw Lekkerland JO13-1 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 10-11-2018
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Prinsenland 5
     
  • 10-11-2018
    11:00
    vv de Fendert JO17-1 - Krabbendijke JO17-1
     
  • 10-11-2018
    11:45
    Halsteren JO13-4 - vv de Fendert JO13-2
     
  • 10-11-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - SEOLTO 5
     
  • 10-11-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - DEVO JO17-2
     
  • 10-11-2018
    12:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - DFC VR1
     
  • 10-11-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Alliance 4
     
  • 10-11-2018
    13:00
    TVC Breda 4 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 10-11-2018
    13:15
    Roosendaal JO15-4 - vv de Fendert JO15-1
     
  • 10-11-2018
    14:30
    Vosmeer VE1 - vv de Fendert Veteranen
     
  • 10-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - SEOLTO 4
     
  • 10-11-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - Klundert JO19-1
     
  • 10-11-2018
    15:00
    SCO 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 11-11-2018
    10:00
    Noordhoek 4 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 17-11-2018
    08:30
    VVAC JO9-4G - vv de Fendert JO9-3
     
  • 17-11-2018
    09:00
    Alliance JO11-1 - vv de Fendert JO11-1
     
  • 17-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-3 - DSE JO11-4
     
  • 17-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - Halsteren JO9-2
     
  • 17-11-2018
    09:00
    SC Welberg MO11-1 - vv de Fendert MO11-1
     
  • 17-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - FC Bergen JO9-1
     
  • 17-11-2018
    09:30
    vv de Fendert JO9-2 - ST TPO/DHV/VOV JO9-1
     
  • 17-11-2018
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - Prinsenland MO13-1
     
  • 17-11-2018
    10:00
    Virtus JO11-1 - vv de Fendert JO11-1
     
  • 17-11-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - Klundert JO15-2
     
  • 17-11-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - NSV JO11-1
     
  • 17-11-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - WVV'67 JO11-2
     
  • 17-11-2018
    10:30
    Rood-Wit W JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
  • 17-11-2018
    10:30
    The Gunners JO19-1 - vv de Fendert JO19-1
     
  • 17-11-2018
    10:45
    vv de Fendert JO13-2 - JEKA JO13-12
     
  • 17-11-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - IFC JO15-2
     
  • 17-11-2018
    11:00
    vv de Fendert JO13-1 - Oranje Wit JO13-3
     
  • 17-11-2018
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Prinsenland 2
     
  • 17-11-2018
    12:00
    Prinsenland MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 17-11-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - DVVC 2
     
  • 17-11-2018
    12:30
    Groote Lindt 6 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 17-11-2018
    12:45
    Sprundel JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
     
  • 17-11-2018
    14:00
    SC Emma VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 17-11-2018
    14:15
    SC Welberg 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 17-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Halsteren 1
     
  • 17-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - NOAD'67 VE1
     
  • 17-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 1 - SEOLTO VR1
     
  • 17-11-2018
    14:30
    SPS 3 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
  • 17-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - SEOLTO VR1
     
  • 18-11-2018
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - Cluzona 4
     
  • 24-11-2018
    08:30
    MOC'17 JO9-4 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 24-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Seolto JO11-1G
     
  • 24-11-2018
    09:00
    Hoeven JO11-2 - vv de Fendert JO11-3
     
  • 24-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-3 - ASWH JO9-8
     
  • 24-11-2018
    09:00
    Nieuw Borgvliet MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
  • 24-11-2018
    09:30
    vv de Fendert JO7-1 - Zwaluwe JO7-1G
     
  • 24-11-2018
    09:45
    BSC JO9-2 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 24-11-2018
    09:45
    BSC JO9-3 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 24-11-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - Hoeven JO15-2
     
  • 24-11-2018
    10:15
    FC Bergen JO17-1 - vv de Fendert JO17-1
     
  • 24-11-2018
    10:15
    Klundert JO13-1 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 24-11-2018
    10:30
    JEKA JO13-13 - vv de Fendert JO13-2
     
  • 24-11-2018
    10:30
    vv de Fendert JO11-1 - Steenbergen JO11-1
     
  • 24-11-2018
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Vrederust 4
     
  • 24-11-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Zwaluwe JO15-1G
     
  • 24-11-2018
    11:15
    Sprundel JO11-1 - vv de Fendert JO11-4
     
  • 24-11-2018
    12:00
    ST Nieuwdorp/Patrijzen VR2 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 24-11-2018
    12:00
    ST Nieuwdorp/Patrijzen VR2 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
  • 24-11-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - VVGZ 8
     
  • 24-11-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - DSE JO17-2
     
  • 24-11-2018
    14:00
    Drechtstreek VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 24-11-2018
    14:30
    NOAD'67 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 24-11-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Vrederust 3
     
  • 24-11-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - Beek Vooruit JO19-2
     
  • 24-11-2018
    14:45
    Virtus 2 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 24-11-2018
    15:00
    ONI 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 25-11-2018
    11:00
    SC Emma 4 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 01-12-2018
    08:30
    Sliedrecht JO13-2 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 01-12-2018
    08:30
    Prinsenland JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 01-12-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-3 - DIOZ JO11-1
     
  • 01-12-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - JEKA JO9-4G
     
  • 01-12-2018
    09:00
    Prinsenland MO11-1 - vv de Fendert MO11-1
     
  • 01-12-2018
    09:00
    SC Gastel JO11-1 - vv de Fendert JO11-1
     
  • 01-12-2018
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - MOC'17 MO13-2
     
  • 01-12-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - Halsteren JO11-7
     
  • 01-12-2018
    10:15
    Pelikaan JO15-2 - vv de Fendert JO15-1
     
  • 01-12-2018
    10:30
    DFC JO13-1 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 01-12-2018
    10:30
    Kogelvangers JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
  • 01-12-2018
    10:45
    vv de Fendert JO13-2 - ST DHV/TPO/VOV JO13-1
     
  • 01-12-2018
    11:00
    vv de Fendert JO17-1 - Halsteren JO17-2
     
  • 01-12-2018
    11:15
    Virtus JO15-3 - vv de Fendert JO15-2
     
  • 01-12-2018
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Kapelle 2
     
  • 01-12-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - Olympia'60 4
     
  • 01-12-2018
    12:30
    Pelikaan 9 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 01-12-2018
    12:30
    vv de Fendert Vrouwen 2 - EBOH VR1
     
  • 01-12-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - WHS 1
     
  • 01-12-2018
    14:30
    DIOZ JO17-1 - vv de Fendert JO17-2
     
  • 01-12-2018
    15:00
    Halsteren 5 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 01-12-2018
    15:00
    Halsteren 6 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
  • 01-12-2018
    16:00
    JEKA JO19-3 - vv de Fendert JO19-1
     
  • 02-12-2018
    09:30
    Roosendaal 10 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 08-12-2018
    08:30
    MOC'17 JO9-2 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 08-12-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - MOC'17 JO9-3
     
  • 08-12-2018
    09:30
    vv de Fendert JO7-1 - SVC JO7-1
     
  • 08-12-2018
    09:45
    MOC'17 MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
  • 08-12-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - MOC'17 JO15-5
     
  • 08-12-2018
    10:00
    Virtus JO13-3 - vv de Fendert JO13-2
     
  • 08-12-2018
    10:00
    vv de Fendert MO11-1 - NOAD'67 MO11-1
     
  • 08-12-2018
    10:30
    vv de Fendert MO17-1 - Noordhoek MO17-1
     
  • 08-12-2018
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - BSC 2
     
  • 08-12-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Oranje Wit JO15-3
     
  • 08-12-2018
    11:00
    vv de Fendert JO13-1 - Terheijden JO13-1
     
  • 08-12-2018
    11:00
    BSC JO11-3 - vv de Fendert JO11-4
     
  • 08-12-2018
    11:15
    Virtus JO11-2 - vv de Fendert JO11-3
     
  • 08-12-2018
    11:20
    vv de Fendert JO11-1 - Boeimeer JO11-2
     
  • 08-12-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Klundert 4
     
  • 08-12-2018
    12:30
    Yerseke VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
  • 08-12-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Hoeven JO17-3G
     
  • 08-12-2018
    13:00
    Baronie 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 08-12-2018
    14:30
    Smerdiek 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 08-12-2018
    14:30
    DHV 3 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 08-12-2018
    14:30
    Hoeven JO17-2 - vv de Fendert JO17-1
     
  • 08-12-2018
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Alliance 3
     
  • 08-12-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - Alliance JO19-1
     
  • 08-12-2018
    14:45
    IFC VR2 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 09-12-2018
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - SSW 3
     
  • 15-12-2018
    11:30
    Halsteren MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 15-12-2018
    14:15
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Kogelvangers 1
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 01-09-2018
    09:00
    Klundert JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    5 - 2
  • 01-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-3 - De Zwerver JO11-3G
     
    23 - 0
  • 01-09-2018
    09:30
    vv de Fendert JO9-2 - Klundert JO9-2
     
  • 01-09-2018
    09:30
    DIOZ JO9-1 - vv de Fendert JO9-3
     
    5 - 2
  • 01-09-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - Steenbergen JO15-2
     
  • 01-09-2018
    10:00
    NOAD'67 JO11-1 - vv de Fendert JO11-4
     
    6 - 1
  • 01-09-2018
    10:00
    vv de Fendert MO11-1 - Prinsenland MO11-1
     
    5 - 2
  • 01-09-2018
    10:30
    vv de Fendert JO11-1 - BSC JO11-1
     
    1 - 5
  • 01-09-2018
    10:30
    ASWH MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
    0 - 3
  • 01-09-2018
    10:45
    Hoeven JO13-2 - vv de Fendert JO13-2
     
    14 - 0
  • 01-09-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Chaam JO15-1
     
    4 - 0
  • 01-09-2018
    11:30
    SC Welberg MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
    0 - 6
  • 01-09-2018
    12:30
    The Gunners 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
    3 - 1
  • 01-09-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Halsteren 6
     
    11 - 0
  • 01-09-2018
    12:30
    Heerjansdam JO17-1 - vv de Fendert JO17-1
     
    6 - 2
  • 01-09-2018
    12:30
    SC Gastel JO17-2 - vv de Fendert JO17-2
     
    6 - 0
  • 01-09-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - Klundert JO19-1
     
    1 - 4
  • 01-09-2018
    17:00
    RBC 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    4 - 1
  • 08-09-2018
    08:30
    MOC'17 JO9-6 - vv de Fendert JO9-2
     
    10 - 2
  • 08-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Tholense Boys JO11-1
     
    6 - 6
  • 08-09-2018
    09:00
    Klundert JO11-2 - vv de Fendert JO11-3
     
    3 - 4
  • 08-09-2018
    09:00
    Kogelvangers JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
    5 - 3
  • 08-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-3 - Oranje Blauw'14 JO9-1G
     
    6 - 0
  • 08-09-2018
    09:00
    NOAD'67 MO11-1 - vv de Fendert MO11-1
     
    10 - 0
  • 08-09-2018
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - Madese Boys MO13-1
     
    4 - 4
  • 08-09-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - Halsteren JO11-7
     
    6 - 0
  • 08-09-2018
    10:15
    Dubbeldam JO11-1 - vv de Fendert JO11-1
     
    3 - 5
  • 08-09-2018
    10:30
    vv de Fendert MO17-1 - ST Tholense Boys/WHS MO17-1
     
    3 - 0
  • 08-09-2018
    10:45
    ODIO JO15-1 - vv de Fendert JO15-2
     
    9 - 3
  • 08-09-2018
    10:45
    vv de Fendert JO13-2 - RFC JO13-4
     
    2 - 4
  • 08-09-2018
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - DVO'60 8
     
    3 - 2
  • 08-09-2018
    11:00
    vv de Fendert JO17-1 - Groote Lindt JO17-2
     
    9 - 1
  • 08-09-2018
    11:00
    BSC JO13-1 - vv de Fendert JO13-1
     
    10 - 0
  • 08-09-2018
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Oranje Wit 3
     
    0 - 0
  • 08-09-2018
    12:30
    vv de Fendert JO17-2 - Prinsenland JO17-2
     
    3 - 5
  • 08-09-2018
    13:00
    Moerse Boys JO15-1 - vv de Fendert JO15-1
     
    2 - 2
  • 08-09-2018
    13:00
    Tholense Boys JO19-1 - vv de Fendert JO19-1
     
    1 - 2
  • 08-09-2018
    14:30
    Oranje Blauw'14 1 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
    3 - 2
  • 08-09-2018
    17:00
    vv de Fendert Zaterdag 1 - De Schutters 1
     
    7 - 2
  • 13-09-2018
    20:00
    SC Welberg 2 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    2 - 2
  • 15-09-2018
    09:00
    EBOH JO11-2 - vv de Fendert JO11-1
     
    2 - 6
  • 15-09-2018
    09:00
    HZ'75 JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    3 - 5
  • 15-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-3 - Rijsoord JO11-3G
     
    11 - 0
  • 15-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO9-1 - SEOLTO JO9-1
     
    2 - 5
  • 15-09-2018
    09:30
    WVV'67 JO9-1 - vv de Fendert JO9-2
     
    10 - 3
  • 15-09-2018
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - IFC MO13-1
     
    0 - 3
  • 15-09-2018
    10:00
    vv de Fendert JO15-2 - MOC'17 JO15-8
     
    3 - 2
  • 15-09-2018
    10:00
    vv de Fendert JO11-4 - Vosmeer JO11-1
     
    1 - 10
  • 15-09-2018
    10:00
    vv de Fendert MO11-1 - SC Welberg MO11-2
     
    6 - 1
  • 15-09-2018
    10:45
    vv de Fendert JO13-2 - SC Gastel JO13-2
     
    0 - 11
  • 15-09-2018
    10:45
    Prinsenland MO9-1 - vv de Fendert JO9-3
     
  • 15-09-2018
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - RFC JO15-2
     
    2 - 2
  • 15-09-2018
    11:30
    vv de Fendert JO17-1 - Roosendaal JO17-4
     
    11 - 3
  • 15-09-2018
    11:30
    vv de Fendert JO13-1 - Roosendaal JO13-2
     
    5 - 1
  • 15-09-2018
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Steenbergen 3
     
    5 - 3
  • 15-09-2018
    13:15
    Halsteren MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
    6 - 0
  • 15-09-2018
    14:30
    DFC 3 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
    1 - 1
  • 15-09-2018
    14:30
    BSC 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    0 - 6
  • 15-09-2018
    14:30
    vv de Fendert JO19-1 - ODIO JO19-1
     
    5 - 0
  • 15-09-2018
    15:00
    Roosendaal JO17-5 - vv de Fendert JO17-2
     
    11 - 1
  • 18-09-2018
    20:00
    DIOZ 1 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    1 - 3
  • 20-10-2018
    09:30
    Duiveland JO11-1 - vv de Fendert JO11-3
     
    5 - 6
  • 31-10-2018
    19:30
    vv de Fendert JO19-1 - TVC Breda JO19-1
     
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!