VOLG ONS OP TWITTER

JO11-2

JO11-2

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 22-09-2018
    09:00
    DSE JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    0 - 4
  • 29-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Unitas'30 JO11-8
     
    7 - 3
  • 06-10-2018
    10:15
    Internos JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    3 - 1
  • 13-10-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Grenswachters JO11-1G
     
    10 - 2
  • 27-10-2018
    12:15
    Unitas'30 JO11-6G - vv de Fendert JO11-2
     
    2 - 14
  • 03-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Klundert JO11-1
     
    8 - 1
  • 10-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Roosendaal JO11-3
     
    2 - 4
  • 17-11-2018
    10:30
    Rood-Wit W JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    0 - 2
  • 24-11-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Seolto JO11-1G
     
  • 01-12-2018
    10:30
    Kogelvangers JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    3 - 3
  • 09-03-2019
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Tholense Boys JO11-1
     
    3 - 2
  • 16-03-2019
    09:30
    WVV'67 JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    0 - 7
  • 23-03-2019
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Victoria'03 JO11-1
     
    3 - 5
  • 06-04-2019
    08:30
    Unitas'30 JO11-8 - vv de Fendert JO11-2
     
    2 - 4
  • 13-04-2019
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Roosendaal JO11-3
     
    4 - 1
  • 04-05-2019
    09:00
    SC Welberg JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    2 - 7
  • 11-05-2019
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Halsteren JO11-4
     
    12 - 2
  • 18-05-2019
    09:45
    MOC'17 JO11-3 - vv de Fendert JO11-2
     
    1 - 6
  • 25-05-2019
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - DOSKO JO11-1
     
    13 - 2

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 01-09-2018
    09:00
    Klundert JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    5 - 2
  • 08-09-2018
    09:00
    vv de Fendert JO11-2 - Tholense Boys JO11-1
     
    6 - 6
  • 15-09-2018
    09:00
    HZ'75 JO11-1 - vv de Fendert JO11-2
     
    3 - 5

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Cluzona JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
De Fendert JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
Klundert JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Sc Kruisland JO11-2
0
0
0
0
0
0
0
0
5
MOC'17 JO11-7
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Roosendaal JO11-7
0
0
0
0
0
0
0
0
7
De Schutters JO11-1G
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Seolto JO11-3G
0
0
0
0
0
0
0
0
9
Tholense Boys JO11-3
0
0
0
0
0
0
0
0
10
ST TPO/DHV/VOV JO11-1
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Unitas'30 JO11-11
0
0
0
0
0
0
0
0
Laatste update: 24-08-2019 17:55 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
31-08-2019 09:30
ST TPO/DHV/VOV JO11-1
DIOZ JO11-1
Beker
31-08-2019 10:15
De Fendert JO11-2
Klundert JO11-1
Beker
07-09-2019 08:45
Klundert JO11-1
ST TPO/DHV/VOV JO11-1
Beker
07-09-2019 11:00
DIOZ JO11-1
De Fendert JO11-2
Beker
Laatste update: 24-08-2019 17:55 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!