VOLG ONS OP TWITTER

JO11-5

JO11-5

Klasse

6e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

09:30 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 23-09-2017
    09:30
    vv de Fendert JO11-5 - Seolto JO11-3
    Machielse, Sjoerd 
    6 - 3
  • 30-09-2017
    09:00
    Kogelvangers JO11-3 - vv de Fendert JO11-5
     
    6 - 0
  • 07-10-2017
    09:30
    vv de Fendert JO11-5 - Klundert JO11-3
    Machielse, Sjoerd 
    1 - 3
  • 14-10-2017
    08:30
    Virtus JO11-4G - vv de Fendert JO11-5
     
    8 - 1
  • 28-10-2017
    09:30
    vv de Fendert JO11-5 - Madese Boys JO11-6
    Baard, Jacques van den 
    3 - 3
  • 04-11-2017
    08:30
    Heerjansdam JO11-4 - vv de Fendert JO11-5
    Afgeschermd 
    5 - 5
  • 11-11-2017
    09:30
    vv de Fendert JO11-5 - Drechtstreek JO11-5
    Machielse, Sjoerd 
    2 - 1
  • 18-11-2017
    08:30
    GSC/ODS JO11-2 - vv de Fendert JO11-5
    Isenia, Shevion 
    1 - 5
  • 25-11-2017
    09:30
    vv de Fendert JO11-5 - Wieldrecht JO11-3
    Machielse, Sjoerd 
    2 - 2
  • 02-12-2017
    11:00
    ASWH JO11-8 - vv de Fendert JO11-5
    Afgeschermd 
    0 - 2
  • 09-12-2017
    09:30
    vv de Fendert JO11-5 - ST TPO/DHV/VOV JO11-1
    Machielse, Sjoerd 
    7 - 0

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 02-09-2017
    10:15
    Terheijden JO11-2 - vv de Fendert JO11-5
     
    8 - 1
  • 09-09-2017
    09:30
    vv de Fendert JO11-5 - WDS'19 JO11-3
    Machielse, Sjoerd 
    3 - 1
  • 16-09-2017
    09:00
    Victoria'03 JO11-5 - vv de Fendert JO11-5
     
  • 16-09-2017
    10:00
    Neerlandia'31 JO11-2 - vv de Fendert JO11-5
     
    8 - 1

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
Heerjansdam JO11-4
10
7
2
1
23
63
32
0
2
Kogelvangers JO11-3
10
7
0
3
21
72
17
0
3
ASWH JO11-8
10
7
0
3
21
45
15
0
4
Wieldrecht JO11-3
10
6
2
2
20
56
17
0
5
Klundert JO11-3
11
6
2
3
20
44
32
0
6
Drechtstreek JO11-5
9
6
0
3
18
48
27
0
7
De Fendert JO11-5
11
5
3
3
18
34
32
0
8
Madese Boys JO11-6
10
4
1
5
13
44
69
0
9
Virtus JO11-4G
9
3
2
4
11
43
35
0
10
SEOLTO JO11-3
10
2
0
8
6
22
73
0
11
GSC/ODS JO11-2
9
1
0
8
3
18
60
0
12
ST TPO/DHV/VOV JO11-1
11
0
0
11
0
12
92
0
Laatste update: 14-12-2017 13:00 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
09-12-2017
 
Drechtstreek JO11-5
ASWH JO11-8
 
De Fendert JO11-5
ST TPO/DHV/VOV JO11-1
7 - 0
 
Klundert JO11-3
Kogelvangers JO11-3
1 - 2
02-12-2017
 
Wieldrecht JO11-3
Madese Boys JO11-6
8 - 4
 
ASWH JO11-8
De Fendert JO11-5
0 - 2
 
ST TPO/DHV/VOV JO11-1
Heerjansdam JO11-4
1 - 6
 
SEOLTO JO11-3
Klundert JO11-3
2 - 9
 
GSC/ODS JO11-2
Virtus JO11-4G
-
Laatste update: 14-12-2017 13:00 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
16-12-2017 08:30
Heerjansdam JO11-4
SEOLTO JO11-3
Competitie
16-12-2017 08:30
Virtus JO11-4G
Wieldrecht JO11-3
Competitie
16-12-2017 09:00
Kogelvangers JO11-3
Drechtstreek JO11-5
Competitie
16-12-2017 11:00
Madese Boys JO11-6
GSC/ODS JO11-2
Competitie
Laatste update: 14-12-2017 13:00 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!