VOLG ONS OP TWITTER

JO9-2

JO9-2

Klasse

5e klasse

Aanvangstijd thuiswedstrijden

10:00 uur

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 23-09-2017
    09:45
    The Gunners JO9-4 - vv de Fendert JO9-2
     
    2 - 5
  • 30-09-2017
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - Virtus JO9-2
    Nuitermans, Esther 
    5 - 7
  • 07-10-2017
    13:15
    Beek Vooruit JO9-5 - vv de Fendert JO9-2
     
    3 - 3
  • 14-10-2017
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - Boeimeer JO9-7
     
  • 28-10-2017
    10:30
    Zwaluwe JO9-3 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 04-11-2017
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - ST TPO/DHV/VOV JO9-2
     
  • 11-11-2017
    09:30
    Unitas'30 JO9-7 - vv de Fendert JO9-2
    Afgeschermd 
  • 11-11-2017
    12:00
    Baronie JO9-5 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 18-11-2017
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - RFC JO9-5
     
  • 25-11-2017
    10:00
    Terheijden JO9-2 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 02-12-2017
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - Seolto JO9-6
     
  • 09-12-2017
    08:45
    Zwaluwe JO9-2 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 03-03-2018
    11:00
    VVGZ JO9-6 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 10-03-2018
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - EBOH JO9-2
     
  • 17-03-2018
    08:45
    Zwaluwe JO9-2 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 24-03-2018
    08:45
    Seolto JO9-5G - vv de Fendert JO9-2
     
  • 07-04-2018
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - Dubbeldam JO9-4
     
  • 14-04-2018
    08:30
    Oranje Wit JO9-6 - vv de Fendert JO9-2
     
  • 21-04-2018
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - Wieldrecht JO9-3
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 02-09-2017
    09:45
    Prinsenland JO9-5M - vv de Fendert JO9-2
     
    2 - 9
  • 09-09-2017
    10:00
    vv de Fendert JO9-2 - Victoria'03 JO9-4
     
    13 -
  • 16-09-2017
    08:30
    Unitas'30 JO9-12M - vv de Fendert JO9-2
     
    2 - 1
  • 23-10-2017
    18:30
    vv de Fendert JO9-2 - SCO JO9-3
     
    2 - 2
  • 16-12-2017
    09:30
    Vosmeer JO9-1G - vv de Fendert JO9-2
     
    6 - 0

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
De Fendert JO9-2
0
0
0
0
0
0
0
0
2
Dubbeldam JO9-4
0
0
0
0
0
0
0
0
3
EBOH JO9-2
0
0
0
0
0
0
0
0
4
Groote Lindt JO9-3
0
0
0
0
0
0
0
0
5
Oranje Wit JO9-6
0
0
0
0
0
0
0
0
6
Pelikaan JO9-4
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Seolto JO9-5G
0
0
0
0
0
0
0
0
8
Virtus JO9-3
0
0
0
0
0
0
0
0
9
VVGZ JO9-6
0
0
0
0
0
0
0
0
10
Wieldrecht JO9-3
0
0
0
0
0
0
0
0
11
Zwaluwe JO9-2
0
0
0
0
0
0
0
0
Laatste update: 17-02-2018 17:55 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
24-02-2018 08:30
Wieldrecht JO9-3
Dubbeldam JO9-4
Competitie
24-02-2018 08:45
Zwaluwe JO9-2
EBOH JO9-2
Competitie
24-02-2018 08:45
Seolto JO9-5G
Oranje Wit JO9-6
Competitie
24-02-2018 09:45
Groote Lindt JO9-3
VVGZ JO9-6
Competitie
Laatste update: 17-02-2018 17:55 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!