VOLG ONS OP TWITTER

Zaterdag 3

Zaterdag 3

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 21-09-2019
    14:30
    Oosterhout 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 28-09-2019
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - SCO 7
     
    1 - 1
  • 05-10-2019
    13:30
    Internos 6 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 3
  • 12-10-2019
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - ST TPO/VOV zat 2
     
    2 - 0
  • 19-10-2019
    14:30
    Oosterhout 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    5 - 1
  • 26-10-2019
    10:45
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Irene'58 3
     
    0 - 5
  • 02-11-2019
    14:30
    Zwaluwe 5 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    5 - 2
  • 09-11-2019
    10:45
    vv de Fendert Zaterdag 3 - DHV 3
     
    4 - 3
  • 16-11-2019
    14:30
    Terheijden 2 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 4
  • 30-11-2019
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Madese Boys 3
     
    2 - 1
  • 07-12-2019
    14:30
    RFC 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 4
  • 25-01-2020
    14:30
    SEOLTO 5 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    1 - 0
  • 08-02-2020
    14:30
    DHV 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    3 - 2
  • 15-02-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Terheijden 2
     
    0 - 0
  • 07-03-2020
    15:00
    Irene'58 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    0 - 1
  • 14-03-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Zwaluwe 5
     
  • 21-03-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Oosterhout 3
     
  • 28-03-2020
    10:30
    vv de Fendert Zaterdag 3 - SEOLTO 5
     
  • 04-04-2020
    14:30
    Madese Boys 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 18-04-2020
    14:30
    ST TPO/VOV zat 2 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 09-05-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Internos 6
     
  • 16-05-2020
    14:45
    SCO 7 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 23-05-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - RFC 4
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 31-08-2019
    11:30
    vv de Fendert Zaterdag 3 - NOAD'67 3
     
    3 - 3
  • 07-09-2019
    14:00
    Bruse Boys 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    3 - 4
  • 14-09-2019
    11:15
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Prinsenland 5
     
    1 - 1

Stand

#
TEAM
G
W
GL
V
P
DPV
DPT
PM
1
SEOLTO 5
14
11
0
3
33
30
21
0
2
Madese Boys 3
15
9
1
5
28
57
37
0
3
Oosterhout 3
12
9
0
3
27
63
35
0
4
DHV 3
15
9
0
6
27
65
49
0
5
Zwaluwe 5
15
8
1
6
25
59
52
0
6
De Fendert 3
14
7
2
5
23
26
27
0
7
SCO 7
13
7
1
5
22
31
29
0
8
Terheijden 2
15
6
2
7
20
40
33
0
9
Internos 6
13
6
0
7
18
35
39
0
10
Irene'58 3
15
5
3
7
18
38
32
0
11
ST TPO/VOV zat 2
15
3
0
12
9
42
67
0
12
RFC 4
14
0
0
14
0
27
92
0
Laatste update: 04-04-2020 14:30 uur

Uitslagen afgelopen 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
UITSLAG
04-04-2020
 
Irene'58 3
DHV 3
 
SCO 7
Terheijden 2
 
Oosterhout 3
Internos 6
 
Madese Boys 3
De Fendert 3
 
RFC 4
ST TPO/VOV zat 2
 
SEOLTO 5
Zwaluwe 5
28-03-2020
 
Terheijden 2
RFC 4
 
Zwaluwe 5
Madese Boys 3
 
DHV 3
Oosterhout 3
 
ST TPO/VOV zat 2
SCO 7
 
Internos 6
Irene'58 3
 
De Fendert 3
SEOLTO 5
21-03-2020
 
Internos 6
RFC 4
 
De Fendert 3
Oosterhout 3
Laatste update: 04-04-2020 14:30 uur

Programma komende 14 dagen

DATUM
THUIS
UIT
TYPE
04-04-2020 12:30
SEOLTO 5
Zwaluwe 5
Competitie
04-04-2020 14:30
Oosterhout 3
Internos 6
Competitie
04-04-2020 14:30
Madese Boys 3
De Fendert 3
Competitie
04-04-2020 14:30
RFC 4
ST TPO/VOV zat 2
Competitie
04-04-2020 14:45
SCO 7
Terheijden 2
Competitie
04-04-2020 15:00
Irene'58 3
DHV 3
Competitie
Laatste update: 04-04-2020 14:30 uur
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!