VOLG ONS OP TWITTER

01-12-2019: Jo15-1 Kampioen najaar 2019!

Jo15-1 Kampioen najaar 2019!

Ooit een 12-tal zenuwachtige jeugdspelers meegemaakt? Dan had u zaterdag 30-11 in de kleedkamer van Jo15-1 moeten zijn. Afgelopen seizoen werd steeds meer duidelijk dat dit hechte team wel eens in de prijzen kon vallen, maar als het moment daar is dan dringt het pas door welke ontwikkeling we als team hebben doorgemaakt.

Tot aan het eerste doelpunt waren we zoekende naar de structuur en controle. Na de 1-0 kwamen we meer in ons eigen spel en hebben de voorsprong verder uitgebreid naar 4-0. Met deze overwinning was het kampioenschap al veilig gesteld voor einde competitie. 
Het mooie van dit seizoen is dat trainers van de tegenpartij ons vaak complimenteerde met de samenhang en samenwerking in ons team. 
We zijn trost op de groei die onze mannen hebben doorgemaakt, op het gebied van inzet, inzicht, samenspel en zien we de toekomst positief tegemoet.
Ronald van de Laarschot & Erik Aarssen

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!