VOLG ONS OP TWITTER

02-10-2016: DOSKO JO17-1 - De Fendert JO17-1

DOSKO JO17-1 - De Fendert JO17-1

Op deze, toch iets wat donkere, zaterdagochtend mochten wij vertrekken richting Bergen op Zoom om het daar op te gaan nemen tegen Dosko JO17-1. Daar aangekomen ging het zonnetje lekker schijnen, misschien een voorteken, wie zal het zeggen. Maar goed, na het omkleden en het nodige computerwerk konden we beginnen aan de warming-up. Ook de tegenstander kwam uit het kleedlokaal om hun warming-up te doen. De scheids kwam even een praatje maken, een iets wat oudere man met een duidelijke visie over fluiten en voetbal. Na de pasjes gecontroleerd te hebben konden we gaan aanvangen.

En het was gelijk De Fendert die de toon zette en Dosko na achteren dirigeerde. En na zo’n 10 minuten gespeeld te hebben kwam dan ook de eerste kans voor onze jongens. Door een goede aanval over rechts werd de bal tot op de rand van het zestien meter gebied geplaatst op de inlopende Bart die het leer diagonaal achter de keeper werkte: 0-1. Gelijk na de aftrap zetten de jongens meteen de druk er weer op en veroverden de bal subtiel om wederom over rechts een aanval op te zetten. Het was Colin die de bal strak en hard voorzette en Deion rondde deze aanval mooi af: 0-2. Dit alles geschiedde binnen een kwartier en onze meegereisde supporters begonnen al te scanderen dat het een grote uitslag zou gaan worden als het op deze manier door zou gaan. En inderdaad kregen zij waar voor hun geld, want Colin werd op zo’n 25 meter voor de goal onderuit gehaald en de goed fluitende scheids gaf een vrije trap. Colin die vandaag toch wel erg lekker in zijn vel zat dacht: ik ga er zelf maar eens achter staan en trapte de bal schitterend over de muur het doel in: 0-3. Dit was de ruststand en met wat wissels en een speech gingen we de tweede helft in. Onze Ferdinand, die een weekje in Amerika heeft vertoefd, (volgens de jongens om Pokémons te vangen) was ook weer veilig geland en kwam samen met vrouwlief en hond nog even naar zijn jongens kijken. De tweede helft dus, deze verliep toch iets anders dan wij hadden gepland. Dosko kwam wat feller uit de startblokken en kreeg zowaar een kans, maar deze werd ongedaan gemaakt door onze doelman Jordy. Ook het spel werd wat grimmiger; Dosko wilde wat forceren door wat harder te gaan spelen maar zoals gezegd de scheids was overal ter plaatse en floot zoals het moest rechtvaardig. Onze jongens hadden inmiddels de regie weer in handen en zodoende kregen we kansen. Maar de keeper van Dosko, klein van stuk maar sterk als een leeuw, hield de aanvallen tegen zodat het 0-3 bleef op het scorebord. Na zo’n twintig minuten spelen was het dan eindelijk toch raak en was het onze voorstopper Tim die mee oprukte naar het front en kreeg de bal na een goede combinatie terug en schoot het leer achter de keeper: 0-4. Dosko, nu helemaal geïrriteerd, begon onze spelers uit te schelden en na te trappen. Wij hebben de jongens er op gewezen hier niet in mee te gaan en gewoon ons spelletje te blijven spelen. De scheids stuurde een speler van Dosko met een tijdstraf weg, die een speler van ons natrapte. Dit was ook volgens de leider van Dosko een terechte beslissing. En met nog een aantal aanvallen die we niet konden verzilveren bleef de stand op 0-4 steken. Een compliment naar de scheids die zeer eerlijk en terecht heeft gefloten en een heel groot compliment naar onze jongens die zich niet uit de tent hebben laten lokken en gewoon lekker zijn blijven ballen. 

Volgende week spelen we thuis tegen DSE uit Etten-Leur om 11.00 uur.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!