VOLG ONS OP TWITTER

03-05-2016: HERINNERING: Vrienden- en vriendinnendag

HERINNERING: Vrienden- en vriendinnendag

Zaterdag 14 mei is er een vrienden- en vriendinnendag bij v.v. de Fendert. De basisschool-v.v. de Fendert-talenten hebben een uitnodiging ontvangen om op deze ochtend een of meerdere vrienden of vriendinnen mee te nemen naar onze club om ze te laten zien hoe leuk voetbal en teamsport is.

Ook voor kinderen die nog niemand kennen bij v.v. de Fendert is dit een mooie kans om dit te ervaren. Voetbal en teamsport is zeer goed voor de sportieve ontwikkeling van kinderen. Daarnaast ontstaan er dankzij het voetbal vaak mooie en langdurige vriendschappen.

De ochtend duurt van 10.00 tot ± 12.15 uur.

Aanmelden kan via jeugdbestuur@vvdefendert.nl.

Wat we willen weten is:

  • Naam
  • Adres
  • Postcode en woonplaats
  • Geboortedatum
  • e-mail adres
  • Lid van een vereniging (nee of ja, van...)
  • Speelt in team

 

Samen maken we er een heel leuke ochtend van!

Klik hier voor de uitnodiging of klik hier voor het inschrijfformulier.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!