VOLG ONS OP TWITTER

04-12-2016: De Fendert JO17-1 - Sprundel JO17-1

De Fendert JO17-1 - Sprundel JO17-1

Een mooie ochtend zo tegen het vriespunt aan, een witte grasmat en een licht doorkomend zonnetje was het beeld zaterdagochtend om 10.00 uur. De jongens van JO17-1 mochten deze ochtend hun thuiswedstrijd spelen op veld 5 tegen Sprundel. Een lastige tegenstander is eerder gebleken met allemaal tweedejaars B, althans dat was in de uitwedstrijd zo en kregen daar ook klop met 7-0. Dus moest er iets recht gezet worden vandaag en aan de app te lezen, die onderling verstuurd werd, zat de gedrevenheid er wel in. De mouwen moesten opgestroopt worden vandaag. 

Dus om elf uur floot de scheids voor het begin van de wedstrijd en hier was al snel duidelijk dat de gedrevenheid er nog niet was. Want na vijf minuten stonden we al tegen een achterstand aan te kijken: 0-1. Sprundel begon feller en strijdvaardiger aan deze wedstrijd en wilde duidelijk de punten meenemen naar huis. Binnen het kwartier stond het al 0-2 voor de gasten die zich al in de zevende hemel waanden, dit omdat ze toch ook al een aantal wedstrijden hadden verloren. Maar je zag een kanteling komen en de jongens van de Fendert rechtten hun ruggen en gingen er vol tegenaan om de achterstand te verkleinen. Zo kregen we een vrije trap op de rand van de zestien en Colin meldde zich om de bal met gevoel over de muur in de verre hoek binnen te schieten: 1-2. We werden sterker en kregen ook de mogelijkheid om de gelijkmaker te maken, maar dan moet je de kansen die je daarvoor krijgt wel afmaken. Dus gingen we rusten met een 1-2 stand. In die rust toch even besproken waarom we zo slap begonnen aan deze strijd en dat de twee doelpunten wel erg snel gevallen waren. Maar ook verteld dat we daarna de draad weer snel hebben opgepakt en zo moesten door blijven gaan want het laatste kwartier waren we duidelijk beter. En zo begonnen we aan de tweede helft, waarin het spel lekker op en neer golfde. Wij kregen kansen maar ook Sprundel kwam er zo nu en dan gevaarlijk uit. In tegenstelling tot de uitwedstrijd, want daar was het éénrichtingsverkeer en konden we toen geen vuist maken om het de tegenstander lastig te maken. Nu was het andere koek. Maar zoals eerder gezegd moet je de kansen die je dan krijgt wel afmaken en dat spook achtervolgt ons steeds weer. En dan gaat die wet weer van kracht; ‘scoor je zelf niet dan doet de tegenstander het wel’. Doordat we steeds in de aanval waren lieten we de ruimtes achterin soms onbewaakt achter en als de tegenstander daarvan kan profiteren is het kwaad geschiedt. Want de spits kreeg de bal aangespeeld en ging er mee aan de haal en kwam in de zestien ten val, de scheids floot en wees naar de stip. Onze keeper stond klaar voor deze lastige klus en zat in de goede hoek, maar kon het leer net niet keren: 1-3. De wedstrijd was gelopen met zo’n vijf minuten op de klok moesten de jongens wederom buigen voor Sprundel, maar de strijd die was geleverd was mooi om te zien en daar mogen we kracht uit putten voor de komende wedstrijden en dan blijven de punten zeker in de Fendert. Volgende week spelen wij niet omdat Klundert te weinig spelers heeft die dag. Die wedstrijd is verplaatst naar woensdag 14 december. 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!