VOLG ONS OP TWITTER

05-12-2017: Met vv de Fendert naar NAC – VVV

Met vv de Fendert naar NAC – VVV

Zaterdagavond 27 januari om 20.45 uur speelt NAC thuis tegen VVV. vv de Fendert is door NAC voor deze wedstrijd uitgenodigd. We kunnen hiervoor tegen een zeer speciaal tarief kaarten kopen à € 10,- per persoon. De wedstrijd begint om 20.45 uur, om ± 22.30 uur is de wedstrijd klaar en rond ± 23.15 uur kun je weer thuis zijn. Je kunt je opgeven bij de trainer of leider van je team. Dan dien je ook gelijk te betalen aan je trainer of leider. Let wel op dat er ook voldoende vaders en/of moeders en/of opa’s en/of oma’s bij moeten zijn om te rijden. Aanmelden kan t/m zaterdag 13 januari. Broers/zussen/vrienden/vriendinnen kunnen uiteraard ook mee (mits voldoende plaats in de auto’s). We hebben de beschikking over maximaal 150 kaarten, maar let op, op = op. De seniorenleden kunnen ook gebruik maken van deze aanbieding. Eventuele vragen kunnen gemaild worden naar jeugdbestuur@vvdefendert.nl

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!