VOLG ONS OP TWITTER

07-01-2018: Gouden KNVB speld voor Wim Schrauwen

Gouden KNVB speld voor Wim Schrauwen

Op de druk bezochte Nieuwjaarsreceptie van v.v. de Fendert is Wim Schrauwen een hele mooie onderscheiding toebedeeld. Wim werd door KNVB afgevaardigde Ben Kannekens geëerd met de Gouden KNVB speld. Deze hoge onderscheiding viel Wim ten deel vanwege zijn lange reeks van verdiensten binnen de voetbalwereld. Van 1987 tot 2017 was Wim bestuurslid van Kaaise boys en later van v.v. de Fendert. De voorzittershamer hanteerde Wim van 2000 tot 2004. Tevens was Wim jarenlang jeugdleider en maakte hij deel uit van de organisatie van diverse jubileumcommissies. Naast zijn inzet voor de Fendert was Wim ook 8 jaar bestuurslid van v.v. Schutters uit Stampersgat en gaf hij 7 jaar leiding aan de KPJ. In totaal droeg Wim dus 45 jaar bestuurlijke verantwoordelijkheid. Het bestuur van v.v. de Fendert feliciteert Wim met deze welverdiende, mooie onderscheiding!

 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!