VOLG ONS OP TWITTER

07-03-2018: Kleding en frituurcontainer

Kleding en frituurcontainer

Beste leden, en iedereen die v.v. de fendert een warm hart toe draagt,

Zoals de meesten al wel weten, willen wij jullie er toch nog een keer aan herinneren, dat wij containers op ons sportpark hebben staan. In deze kledingcontainer, kan iedereen zijn of haar gebruikte kleding, schoenen, tassen, riemen en knuffels deponeren. De container staat achter de poort, bij de grote ingang Parallelweg. Een goede reden om uw kledingkast op te ruimen, en overbodige kleding naar sportpark de Fendert te brengen.

Ook hebben wij een frituurvetcontainer staan, deze kunt u vinden bij de kleedlokalen, tussen beide kantines. Frituurvet wordt gerecycled dus dat is weer goed voor het milieu. De inkomsten van beide containers komen ten goede aan v.v. de Fendert.

Namens bestuur en sponsorcommissie alvast bedankt.

PS mocht het een probleem zijn om te brengen, dan komen we het graag bij u ophalen. Neem dan contact op met Mark Reijnders: 0617434499

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!