VOLG ONS OP TWITTER

07-06-2018: Contributie 4e kwartaal seizoen 2017-2018

Contributie 4e kwartaal seizoen 2017-2018

De contributie voor het 4e kwartaal van het lopende voetbal seizoen zal rond rond 11 juni 2018 worden geïncasseerd. 

Het vriendelijke verzoek om rekening te houden met het volgende: Zorg voor voldoende saldo op de rekening, waarvan wij incasseren. Het (structureel) niet of niet tijdig voldoen van contributie voor lopende seizoen kan uiteindelijk leiden tot het ontzeggen van deelname aan wedstrijden en trainingen. Mocht er volgens u ten onrechte contributie zijn of worden geïncasseerd, dan graag contact opnemen met bestuur v.v. de Fendert via mail. Wij nemen dan z.s.m. contact met u op. 

Indien u de incasso in de toekomst via een andere rekening laten verlopen, dan graag een nieuwe doorlopende incasso machtiging voor deze rekening invullen. Zie deze link.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!