VOLG ONS OP TWITTER

07-09-2020: COVID-19 protocol vv De Fendert

COVID-19 protocol vv De Fendert

Om COVID-19 binnen onze vereniging te voorkomen zijn er maatregelen genomen en opgenomen in dit protocol. Wij begrijpen heel goed dat dit vervelende maatregelen zijn, maar we dienen elkaar bewust te maken van de risico’s die er zijn. Een eventuele uitbraak op de vereniging heeft niet alleen vervelende gevolgen voor v.v. de Fendert, maar ook voor onze leden.

We vertrouwen op jullie medewerking. Wij verwachten dat iedereen elkaar aanspreekt als de maatregelen niet opgevolgd of gerespecteerd worden.

Als er nog vragen zijn over dit protocol dan kunt u deze stellen aan de COVID-19 aanspreekpunten van de vereniging: bestuur@vvdefendert.nl

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!