VOLG ONS OP TWITTER

08-07-2020: Sportpark De Fendert gesloten tot 8 augustus!

Sportpark De Fendert gesloten tot 8 augustus!

Beste leden en ouders/verzorgers, 

Het sportpark zal met ingang van vandaag (8 juli) op slot gaan tot 7 augustus. De eerste trainingen zullen zaterdag 8 augustus worden hervat. 

Wij zullen ons als vereniging moeten houden aan de door de NOC*NSF opgestelde richtlijnen. Achter de schermen wordt dus hard gewerkt om onze accommodatie 'coronaproof' te krijgen. Aan alle ouders/verzorgers het verzoek om op uw kinderen te letten en de afsluiting te respecteren, mede i.v.m. het bestrijden van de konijnenplaag op ons sportpark. 

Namens het bestuur van v.v. de Fendert wensen wij u allen een prettige zomervakantie! 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!