VOLG ONS OP TWITTER

09-05-2016: MP1 kampioen na bloedstollende ontknoping

MP1 kampioen na bloedstollende ontknoping

Zaterdag 7 mei 2016 was een dag waarvan de harten van enkele jongens  uit Fijnaart (Jordy, Dean, Joost, Gerwin, Lennart, Kees en Luc) al een paar week sneller gingen kloppen. Deze dag moest het gebeuren: bij winst zouden de minipupillen van VV De Fendert MP1 (weer!) kampioen kunnen worden.

Ze moesten ten strijde trekken tegen Roosendaal MP2; een ploeg waar ze eerder tegen gespeeld hadden en van onder de indruk waren. De spanning was voelbaar. En niet alleen bij de spelers, leidster Denise en coach Patrick, ook de ouders hadden er last van. Gelukkig was er veel publiek om ze aan te moedigen. De Fendertse jongens gingen gedreven door adrenaline voortvarend van start. De 1-0 werd snel gevolgd door de 2-0. Dit zou toch niet meer mis kunnen gaan? Toch werd besloten het spandoek nog even niet uit te rollen. En terecht: de Roosendalers gingen er ook voor. Bij rust was het 4-2. De spanning leek in de tweede helft zijn tol geëist te hebben van VV De Fendert MP1. De tegenstander kreeg veel kansen, maar miste gelukkig regelmatig. Bij een stand van 5-4 werd langs de kant wanhopig afgevraagd wanneer de scheidsrechter zou af fluiten. En toen het verlossende fluitsignaal kwam, kon eindelijk iedereen opgelucht adem halen. Wat een geweldige wedstrijd en fantastische prestatie van deze jonge spelers van VV De Fendert!

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!