VOLG ONS OP TWITTER

09-10-2020: In memoriam: Dick den Dunnen (dankwoord namens v.v. de Fendert 1)

In memoriam: Dick den Dunnen (dankwoord namens v.v. de Fendert 1)

Afgelopen donderdag ontvingen wij het bericht dat onze trouwe supporter Dick den Dunnen is overleden. Zowel uit als thuis was Dick aanwezig om ons te steunen. Veel spelers hebben vaak ook na de wedstrijden een praatje met hem gemaakt. Hij was altijd heel geïnteresseerd in het wel en wee van onze club. Supporters zijn belangrijk voor ons, zij dragen bij aan het resultaat en de sfeer. Wij gaan de steun van Dick dan ook erg missen.

Dick bedankt voor alles. Wij wensen de familie en vrienden van Dick veel sterkte toe met dit grote verlies.

Spelers en begeleiders v.v. De Fendert 1

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!