VOLG ONS OP TWITTER

09-10-2020: Reminder: toeschouwers niet toegestaan tijdens trainingen/wedstrijden!

Reminder: toeschouwers niet toegestaan tijdens trainingen/wedstrijden!

Beste leden, ouders/verzorgers, supporters en alle andere betrokkene, 

Wij zijn inmiddels weer een week verder, en dat betekend dat er weer een voetbalweekend voor de deur staat. Graag willen wij u er nogmaals op attenderen dat toeschouwers tijdens trainingen/wedstrijden NIET zijn toegestaan (https://www.vvdefendert.nl/algemeen/covid-19). We vertrouwen erop dat iedereen (leden, supporters, ouders (ook van tegenstanders), spelers van elftallen die hun wedstrijd al gespeeld hebben etc.) zich hieraan houdt. LET OP! Vanaf 11.30 uur wordt de poort aan de Beukenlaan gesloten. Alleen de toegangspoort bij de parkeerplaats blijft dan open, zodat daar controle plaats kan vinden. 

Wij hopen op uw begrip.

Bestuur v.v. de Fendert 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!