VOLG ONS OP TWITTER

11-09-2016: De Fendert JO17-1 - Roosendaal JO17-5

De Fendert JO17-1 - Roosendaal JO17-5

Zaterdag stond de tweede bekerwedstrijd op het programma voor de jongens van JO17-1. Rkvv Roosendaal kwam op bezoek en wij wisten al dat die jongens  vorige week met grote cijfers hadden verloren, maar een tegenstander moet je nooit onderschatten. Dus gingen we na een goede warming-up de wedstrijd in. En zoals ik net beschreef was er niet al te veel tegenstand en konden we al na tien minuten een treffer noteren. De jongens bleven goed verzorgd voetballen en de defensie van Roosendaal kreeg aanval na aanval te verwerken. Maar als het te gemakkelijk gaat sluipt gemakzucht in de ploeg en wordt het spel een beetje slordig en zie je dat er meer zelf gepasseerd gaat worden in plaats van over te spelen. Dan krijg je dat je balverlies lijdt en een tegentreffer moet incasseren, dus gingen we met een 5-1 voorsprong de rust in.

Daar hebben we de jongens duidelijk gemaakt dat we ons spelletje moeten blijven spelen; dus de bal rond laten gaan en goed en strak inspelen. Met dit advies begonnen we aan de tweede helft. Het was al snel duidelijk dat het niet tegen dovemans oren was verteld want de rood-witte trein begon weer te denderen. De ene na de andere combinatie werd uit de hoge hoed getoverd en werd het publiek op een ware show getrakteerd. De ene goal na de andere werd binnen gewerkt en na het laatste fluitsignaal stond de teller stil op een 16-1 eindstand. Maar liefst 11 doelpunten hebben de mensen mogen aanschouwen in de tweede helft. Voor de jongens was het niet aantrekkelijk dat het allemaal zo makkelijk ging, iets meer weestand was leuker geweest, maar goed, laten we zeggen dat het lekker is voor het zelfvertrouwen. Volgende week wacht ons de competitie wedstrijd tegen DVO’60. Wij spelen dan een uitwedstrijd en hopen dat we dit spel weer mogen aanschouwen met wellicht meer tegenstand.   

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!