VOLG ONS OP TWITTER

12-03-2017: De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-1

De Fendert JO17-1 - Alliance JO17-1

Zaterdag op deze mooie zonnige ochtend stond de topper tegen Alliance op het programma voor de jongens van JO17-1. Een topper vraagt u zich dan af? ‘Ja’, is het antwoord, omdat Alliance in onze competitie de ruime koploper is. Dus treffen wij 13 gespannen gezichten aan in de kleedkamer die al hun wedstrijd aan het spelen zijn. Bij de uitwedstrijd verloren we met ruime cijfers en dat speelde bij de jongens, dat merk je dan aan alles. Maar elke wedstrijd is er één op zich dus waarom niet vandaag en het draaide bij Alliance niet meer zo na de winterstop dus een kansje misschien? We zouden het gaan zien en na het fluitsignaal van de scheids begonnen we aan de strijd. 

Al gauw bleek dat de informatie die we de jongens hebben meegegeven niet uitgevoerd werd. De gevaarlijkste man bij de tegenstander werd niet goed gedekt en kreeg daardoor te veel ruimte wat Alliance goed benutte en zo keken we al snel tegen een 0-1 achterstand aan. Dit was juist hetgeen wat we wilden voorkomen, dus de jongens nog maar eens benadrukt om te gaan voetballen in plaats van alleen te verdedigen. En dat allemaal na zo’n tien minuten gingen we los; combinaties lukten ineens en zo kregen we een mooie kans. Over rechts werd de bal voorgezet en netjes afgerond door Bart: 1-1. Je zag het vertrouwen terug komen bij de jongens maar het blijft opletten en nog geen vijf minuten verder was het weer raak maar nu voor de tegenstander: 1-2. De kopjes gingen niet hangen maar de mouwen werden nog eens opgestroopt en zo kregen wij weer een kans om te scoren. Het was Kenzo die een schot op doel loste en de keeper liet deze door zijn vingers glippen: 2-2. Euforie ten top. Wat een mooie wedstrijd om te zien, een ware strijd brak los en de spelers van Alliance begonnen op elkaar te ‘mekkeren’ en raakte een beetje uit hun spel. Het lukte allemaal niet meer zo makkelijk. Ik hoorde een ouder nog zeggen:  “thuis rolden we deze jongens met ruime cijfers op”, tja 7-0 is niet niks maar dat ging vandaag niet gebeuren. Maar dan zie je toch dat het concentreren iets wat verslapt of was het de verbazing bij de jongens? Wie weet, maar Alliance scoorde nog twee maal voor de rust dus met een 2-4 stand gingen we naar het welverdiende drinken in de rust. De tweede helft moesten we sterk beginnen en uitkijken dat we niet nog een doelpunt tegen zouden krijgen want het was nog niet gelopen. Dit hadden we de jongens meegeven. En dat gebeurde ook niet. Het was zelfs nog zo dat we een kans kregen op een derde doelpunt maar de keeper tikte hem naast. Maar de druk bleef van onze kant en met een goede aanval werd Bart neergehaald in de zestien en de scheids wees naar de penaltystip. Deion zette zich achter de bal en schoot deze koelbloedig binnen 3-4. Wat een wedstrijd en nog was het niet gedaan want de jongens kregen vleugels zo leek het wel. Want na de aftrap van Alliance werd de bal veroverd en werd Kenzo in stelling gebracht om de gelijkmaker op het bord te zetten, maar de keeper stond nu wel goed en stopte deze aanval. Alliance daarin tegen kreeg een hoekschop en deze werd in tweede instantie wel binnen gewerkt nadat Jordy de bal eerst tegenhield, jammer: 3-5. Maar wat een wedstrijd en gezien de kansen die we nog kregen zat er een gelijk spel zeker in, maar een uitslag zoals deze geschreven staat had niemand vandaag voor ogen gehad. Hartstikke trots zijn we op de boys voor het vertoonde spel en zien we ondanks de uitslag deze wedstrijd niet als verloren. Maar mogen we trots zijn op het vertoonde spel wat de jongens hebben laten zien vandaag. Volgende week spelen we uit tegen DSE in Etten-Leur. 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!