VOLG ONS OP TWITTER

12-04-2017: Vrienden- en vriendinnendag 2017

Vrienden- en vriendinnendag 2017

Zaterdag 13 mei is er een vrienden- en vriendinnendag bij vv de Fendert. De basisschool-vv de Fendert-talenten hebben een uitnodiging ontvangen om op deze ochtend één of meerdere vrienden of vriendinnen mee te nemen naar onze club om ze te laten zien hoe leuk voetbal en teamsport is.

Ook voor kinderen die nog niemand kennen bij vv de Fendert is dit een mooie kans om dit te ervaren. Voetbal en teamsport is zeer goed voor de sportieve ontwikkeling van kinderen. Daarnaast ontstaan er dankzij het voetbal vaak mooie en langdurige vriendschappen.

De ochtend duurt van 10.00 tot ± 12.15 uur.

Aanmelden kan via jeugdbestuur@vvdefendert.nl.

Wat we willen weten is:
Naam:
Adres:
Postcode en woonplaats:
Geboortedatum:
e-mail adres:
Lid van een vereniging: nee of ja, van
Speelt in team:

Samen maken we er een heel leuke ochtend van!

Klik hier voor de foto's van vorig jaar.
 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!