VOLG ONS OP TWITTER

13-02-2016: Beek Vooruit D7 – De Fendert D3

Beek Vooruit D7 – De Fendert D3

In verband met de vele afmeldingen i.v.m. carnavalsvakantie werd ons D3 vandaag aangevuld met 6!!! E-spelers. Beek Vooruit dacht dit varkentje wel even te wassen. Niets bleek minder waar, want De Fendert liet zich vandaag van haar beste kant zien: Voor rust via de counter werd het 0-1 via Robin en 0-2 via Tijn en na rust was De Fendert oppermachtig: 0-3 van Thomas, 0-4 van Daan, het slotakkoord 0-5 van Collin. In de allerlaatste minuut redde Beek Vooruit de spreekwoordelijke eer.

Een mix van inzet, vechtlust en felheid zorgde er vandaag voor de punten mee naar de Fendert gingen.

Goed gedaan jongens!!!

Als beloning mocht Pi-Air van Hooijdonk na afloop met ons op de foto !!!!

Trainer, leiders en supporters D3

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!