VOLG ONS OP TWITTER

13-03-2016: De Fendert C1 - Kloetinge C1

De Fendert C1 - Kloetinge C1

Prachtig weer op deze zaterdagochtend, ideaal om een lekkere pot voetbal te spelen. De kleine mannen van het F en E mochten het spits afbijten en waren al lekker bezig om de puntjes in de Fendert te houden. Wij mochten om 10 uur aantreden tegen Kloetinge, een geduchte tegenstander waar we bij de uitwedstrijd  van hadden verloren. Na de toss en het eerste fluitsignaal konden we aan de strijd beginnen. Het ging redelijk gelijk op zo in het begin van de wedstrijd en het was nu kijken wie er doordrukte in deze fase. Kloetinge was de gelukkige op dat moment en zette een goed opgezette aanval om in een doelpunt en de 0-1 was een feit. Kloetinge wilde het daar niet bij laten en probeerde een tweede goal te maken. Terwijl wij alleen maar konden verdedigen gingen we met deze stand de rust in.

Daar moesten toch een aantal punten op de denkbeeldige ‘i’ gezet worden. Wat feller in de duels, bij balverlies niet blijven staan maar terug veroveren. Een éénstemmig geluid kwam er uit de jongens en zo begonnen we aan de tweede helft. Het was een hele andere strijd nu en was het de Fendert C1 die de baas was op het veld. Kloetinge werd op eigen helft vast gezet en kon daar niet van af komen; de druk was hoog van onze kant. Sieb kreeg de bal aangespeeld en werd in de zestien ten val gebracht, penalty?? Nee. De scheids constateerde anders en gaf een hoekschop. Ongeloof van onze kant maar ook van de tegenstander die eerlijk toegaf dat de bal op de stip gelegd had moeten worden, maar goed ik denk dat de jongens hierdoor extra geprikkeld waren want ze deden er nog een schepje boven op. De leiders van Kloetinge zeiden al tegen elkaar dat deze ‘rood- witte trein’ niet te stoppen was op dat moment. Dit klopte want Deion werd in stelling gebracht en maakte de 1-1. Hierna bleef de druk hoog maar kon Kloetinge er af en toe van af komen en plaagstootjes uitdelen. Maar keeper Ruben weerde deze keurig af en liet zien dat hij een waardige keuze was om te kunnen invallen voor onze eigen keeper die geveld was door de griep. Ook wij kregen nog wat kansen maar deze bleven verder onbenut en floot de goed leidende scheids af en bleef het bij 1-1. Gezien het spel over 70 minuten een geheel terechte eindstand denk ik: Kloetinge de eerste helft de betere en wij de tweede helft. Hierbij wil ik Ruben en ook Martijn bedanken. Ruben voor het keepen en Martijn voor het lenen van zijn keeper. Volgende week spelen we uit tegen Yerseke.     

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!