VOLG ONS OP TWITTER

13-11-2016: Sprundel JO9-1 - De Fendert JO9-2

Sprundel JO9-1 - De Fendert JO9-2

Hoewel er hier en daar wat autoruiten ijsvrij gemaakt moesten worden en er onduidelijkheid was over hoe laat er vertrokken zou worden, reed de stoet met auto's van het JO9-2 even na negen uur richting Sprundel. Een tegenstander waarbij het (volgens de statistieken) alle kanten op kon gaan. Vooral niet onderschatten dus! Dat bleek ook wel tijdens de opening van de wedstrijd, Sprundel kwam een aantal keer gevaarlijk dichtbij scoren. Het geluk was echter met onze mannen, want na circa 10 minuten rolde de bal rustig over de doellijn bij de Sprundelse keeper. 

Met 0-1 gingen de Fendertsmannen de rust in. Ze hadden wat langer nodig om op te warmen dan de tegenstanders (tactiek?) en kwamen lekker uitgerust weer het veld op. Gelukkig maar, want er moest volle bak gespeeld worden. Met een hoekschop maakte Sprundel gelijk en de wedstrijd lag weer open. Na wat gemiste kansen en chaos tijdens talloze hoekschoppen bij het Fenderts doel, kantelde de wedstrijd en kwamen er meer mogelijkheden voor onze kanjers. En jawel, de 2-1 werd gescoord. Daarna was het voor de meegereisde supporters vooral wachten op het eindsignaal. Er heerste dan ook opluchting toen de scheidsrechter op z'n fluitje blies. Al met al een spannende wedstrijd, waarna, mede door de inzet van 2 prima spelende invallers, de 3 punten mee naar huis konden. 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!