VOLG ONS OP TWITTER

15-10-2020: Stemmen is nu mogelijk voor de Rabobank Clubkascampagne!

Stemmen is nu mogelijk voor de Rabobank Clubkascampagne!

Van 5 tot 25 oktober kan er worden gestemd op vv de Fendert tijdens de Rabobank ClubSupport Actie. Ben je lid van de Rabobank? Dan bepaal jij welke club(s) een financiële ondersteuning van de Rabobank ontvangen. 

Dit jaar gaat het stemmen op jouw favoriete club net even anders dan voorgaande jaren, namelijk via de app van de Rabobank. Mocht je de Rabo App niet hebben geïnstalleerd, dan kan je stemmen met een unieke stemcode.

Alle leden van de Rabobank hebben een brief ontvangen waarin een iunieke stemcode is vermeld. Naast de Rabo App kan dus ook via de website www.rabo-clubsupport.nl/stemcode worden gestemd op vv de Fendert. De stemcode is persoonlijk en kan éénmalig worden gebruikt.

Jouw stem is geld waard. Steun vv de Fendert! 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!