VOLG ONS OP TWITTER

16-05-2017: Huldiging kampioenen 2017

Huldiging kampioenen 2017

Afgelopen zaterdagmiddag vond traditiegetrouw de huldiging plaats van alle kampioenen van de 2e seizoenshelft. In de voorafgaande weken werd de champagne al ontkurkt voor de jongens en meiden van de JO9-4 en de JO13-3. Zaterdagochtend sleepte ook de JO13-2 de dikverdiende titel in de wacht na een mooie overwinning in Roosendaal. Het jeugdbestuur zette de kanjers in het zonnetje, in aanwezigheid van vele ouders, broertjes, zusjes, opa's en oma's en andere belangstellenden. Na het omhangen van de medailles werden de teams met hun kampioensfoto toegevoegd aan de Hall of Fame. Als afsluiting waren er frietjes, verzorgd door Corrie en Annelies. Op de Facebookpagina van v.v. de Fendert staan foto's van deze huldiging.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!