VOLG ONS OP TWITTER

17-12-2017: Genieten met de JO17-2!

Genieten met de JO17-2!

Graag wil ik met jullie delen dat de eerste helft van het seizoen met mijn team JO17-2 op allerlei vlakken een mooi seizoen was:

De groep is een mengelmoes van 1e en 2e jaars B voetballers, jongens die al vanaf hun prille jeugd voetballen en enkele die pas aan hun tweede seizoen bezig zijn. Een mengelmoes van praatjesmakers , stille krachten en harde werkers (of uiteraard een combi hiervan). Halverwege werd het team aangevuld met 2 jongens uit JO19-2 wat werd opgeheven en ook dit was een prima combi met de groep. Er is hard gewerkt, ontzettend veel gelachen en er zijn  heel wat mooie resultaten geboekt! Zo aan de het begin van de winterstop hebben we de eerste helft van dit seizoen afgesloten met een prachtige tweede plek, maar nog veel belangrijker: De jongens hebben het leuk onder elkaar, er wordt gelachen, er worden grappen gemaakt en af en toe trainen we serieus. Het is een mooi cluppie bij elkaar, waar voor iedereen een plek is, daar ben ik heel trots op! Op naar een mooie en gezellige tweede seizoenshelft jongens!

Een trotse trainer/ leider JO17-2

 

 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!