VOLG ONS OP TWITTER

17-12-2019: Voetbalschool For The Players komt naar De Fendert!

Voetbalschool For The Players komt naar De Fendert!

Beste ouders, op 9 Februari komt Voetbalschool For The Players naar v.v. de Fendert!  Het komt steeds dichterbij, en dat betekent dat we weer bijna beginnen. Er zijn al weer wat aanmeldingen binnen, en uw zoon/dochter kan dan ook bij ons komen trainen.PLEZIER staat bij ons op ÉÉN en daarom geven wij gedurende onze trainingen altijd serieus training in combinatie met heel veel plezier. 

Vanaf 9 Februari zullen wij 8 weken lang iedere zondagochtend hard gaan werken aan jouw verbeterpunten! Wij geven ook training aan meiden. Die kunnen uiteraard gewoon aansluiten. De kosten bedragen €70 voor 8 trainingen. Mocht u meer informatie willen, laat het ons dan even weten. Neem gerust contact met ons op via : E-mail: for-the-players@outlook.com Tel: 06-46620704

Natuurijk hebben ook wij een Instagram en Facebookpagina waarop u wat leuke dingen over ons te weten komt en veel filmpjes kunt zien, waarop te zien is hoe wij te werk gaan.  

  • Insta: for_the_players__
  • Facebook: voetbalschool FTP

 

Hoe meld ik eenvoudig aan?

Stuur een mailtje naar for-the-players@outlook.com met daarin wie u wilt aanmelden en dan krijgt u dezelfde dag nog een reactie. U kunt ook contact opnemen met het volgende nummer: 06-46620704

Hopelijk tot dan!

Groet, Voetbalschool For The Players

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!