VOLG ONS OP TWITTER

17-12-2020: André Maas verlaat v.v. de Fendert

André Maas verlaat v.v. de Fendert

André Maas gaat onze club, aan het einde van dit seizoen verlaten. André is momenteel bezig aan zijn vierde seizoen bij v.v. De Fendert. In zijn eerste seizoen eindigde De Fendert op een fraaie 4e plaats, daarna werd een 10e plaats behaald. Helaas gooide Corona vervolgens roet in het eten en het is ook nu de vraag of het lopende seizoen wordt afgemaakt.

De Fendert zal op zoek gaan naar een nieuwe, gekwalificeerde, enthousiaste trainer/coach die de ambitie heeft om met onze jonge, talentvolle groep aan de slag te gaan.

Geïnteresseerden kunnen dat kenbaar maken bij secretaris Frank van der Weerd (f.vdweerd61@gmail.com) of voorzitter Kees Rombouts (keesrombouts5@hotmail.com)  

 

 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!