VOLG ONS OP TWITTER

19-12-2017: Programma winterstop

Programma winterstop

Op dinsdag 19 december werkt ons eerste elftal de laatste training van 2017 af. T/m 3 januari heeft de selectie (inclusief technische staf) de tijd om uit te rusten, aan te sterken en goede voornemens te maken. Op donderdag 4 januari vangt de eerste training van 2018 aan en op zaterdag 6 januari kunnen de handen geschud worden tijdens de nieuwjaarsreceptie. Zaterdag 27 januari speelt v.v. de Fendert 1 de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe kalenderjaar uit tegen Duiveland. Tot die tijd worden diverse trainingen en oefenwedstrijden afgewerkt.

Klik hier voor het complete programma van v.v. de Fendert 1 tijdens de winterstop.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!