VOLG ONS OP TWITTER

20-11-2016: De Fendert JO17-1 - METO JO17-1

De Fendert JO17-1 - METO JO17-1

Waar de aller kleinsten van onze vereniging hun wedstrijdjes spelen op deze kille morgen, mochten de jongens van JO17-1 om kwart over tien zich melden in kleedkamer zeven. Aldaar omgekleed begonnen ze aan de warming-up; sommigen al met handschoenen aan. De tegenstander van vandaag was Meto uit Hoogerheide; een stugge ploeg, te zien aan de uitslagen die zij behaald hebben. Nadat we de toss hadden gewonnen konden we gaan starten aan de wedstrijd. Een wedstrijd die golfde. Op en neer met kansen voor ons maar ook voor Meto. Deze ploeg trok het voordeel naar zich toe door als eerste te scoren.

Onze verdediging werd omspeeld op snelheid en  de rechtsbuiten kon de bal, nadat hij onze keeper voorbij was, binnen schieten: 0-1. Geen man overboord, wij hebben immers ook kansen gehad. Alleen om die te verzilveren; dat is de kunst van het voetballen. Daar faalden wij. Maar goed, vorige week gingen we ook rusten met een nul één achterstand en dat werd toen ook recht gezet in winst dus waarom vandaag niet. Het is ook te doen als iedereen zijn taak uitvoert. Aan de tweede helft waren we inmiddels begonnen en Meto begon hier sterk aan, sterker dan onze jongens. Het spel van het laatste kwartier van de eerste helft sloop er bij ons in; ballen naar elkaar toe schieten over drie meter lukte gewoonweg niet, het coachen naar elkander en noem zo maar op, het zat er niet in. Jammer, want hier wordt toch op getraind en voor de wedstrijd op gehamerd om dit te doen. Bij de tegenstander zie je dit alles wel terug, maar ook de gretigheid die de jongens in hun spel gooien was bij ons niet aan de orde. Als de bal naar voren werd gespeeld naar onze voorhoede gaan deze lopen als de bal er is, niet al wanneer de bal vertrekt vanaf de schoen van de persoon die hem speelt. Dus loop je achter de feiten aan en ben je meestal te laat bij de bal. En dit alles zie je wel terug bij de tegenstander die de duels niet schuwen en deze dan ook winnend afsluiten en ook kansen creëren en scoren. Toch wisten wij het doel nog te vinden door een goede aanval die keurig werd afgerond, maar dit mocht niet meer baten omdat de score al was opgelopen naar een 1-4 stand. Jammer want ook hier hadden we de punten binnen onze vereniging kunnen behouden mits we meer strijd hadden geleverd. Wat we vorige week wel hadden getoond lukte vandaag niet en dus richten we ons vizier op volgende week; dan spelen we uit tegen ODIO. Hopelijk tappen we dan wel uit een ander vaatje en binden we de strijd aan zoals we gewend zijn van onze jongens. 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!