VOLG ONS OP TWITTER

23-10-2016: Contributie 1e kwartaal seizoen 2016-2017

Contributie 1e kwartaal seizoen 2016-2017

De contributie voor het 1e kwartaal van het lopende voetbal seizoen zal rond 1 november 2016 worden geïncasseerd.

Het vriendelijke verzoek om rekening te houden met het volgende: Zorg voor voldoende saldo op de rekening, waarvan wij incasseren. Het (structureel) niet of niet tijdig voldoen van contributie voor lopende seizoen kan uiteindelijk leiden tot het ontzeggen van deelname aan wedstrijden en trainingen. Mocht er volgens u ten onrechte contributie zijn of worden geïncasseerd, dan graag contact opnemen met bestuur v.v. de Fendert via mail. Wij nemen dan z.s.m. contact met u op. 

Indien u de incasso in de toekomst via een andere rekening laten verlopen, dan graag een nieuwe doorlopende incasso machtiging voor deze rekening invullen. Zie deze link.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!