VOLG ONS OP TWITTER

24-04-2016: Barbecue clubdag 28 mei

Barbecue clubdag 28 mei

In 2011 zijn de voetbalverenigingen Kaaise boys en FSV samengesmolten tot v.v. de Fendert. Dat houdt in dat v.v. de Fendert 5 jaar geleden zijn intrede deed in het (amateur) voetbalwereldje. Het bestuur vindt het een goede reden om dit heuglijke feit te vieren middels een clubdag. De clubdag zal plaatsvinden op zaterdag 28 mei. Naast een tentenkamp voor de E en F jeugd, vinden er ’s middags onderlinge wedstrijden plaats van de jeugd- en de seniorenteams. De avond wordt ingeluid met een barbecue, waar onder het genot van een hapje en een drankje gezellig met elkaar kan worden teruggeblikt en vooruitgeblikt op van alles wat.

U kunt zich vanaf nu opgeven voor de clubdagbarbecue middels dit formulier!!!

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!