VOLG ONS OP TWITTER

24-10-2019: de Fendert 1 - Tholense Boys 1

Aanstaande zaterdag 26 oktober neemt het 1e elftal van vv de Fendert het thuis op tegen Tholense Boys om 14.30 uur.

Afgelopen zaterdag verloor het 1e team geflatteerd met 3 - 0 van vv den Bommel. De 1e helft kwam vv de Fendert met 1 -0 achter wat wel overeenkwam met het spelbeeld. Echter de 2e helft kwam de Fendert goed uit de startblokken en zette gelijk volop druk en had een overwicht. Er waren zeker een handvol kansen maar zoals vaker dit seizoen worden deze niet benut helaas. 

Zoals bekend in de voetbalwetten als je zelf niet scoort valt het doelpunt aan de andere kant. 9 minuten voor tijd werd een vrije trap vanaf circa 30  meter in de linker onderhoek geschoten. Het laatste doelpunt viel in blessuretijd nadat de Fendert alsnog een aansluitingstreffer hoopte te forceren.

Hopelijk staat zaterdag het vizier wel op scherp tegen het hooggeplaatste Tholense Boys. Aan de andere kant zal Tholense Boys dat vorig jaar degradeerde uit de 2e klasse graag dit verloren terrein weer willen goedmaken. Het zou welkom zijn om zaterdag thuis een positief resultaat te behalen tegen de geel zwarten.

Wij roepen onze supporters op om aanstaande zaterdag onze mannen te komen aanmoedigen. 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!