VOLG ONS OP TWITTER

26-09-2018: De Fendert 2 zoekt vlagger en leider!!

De Fendert 2 zoekt vlagger en leider!!

Na een lange zoektocht is het gelukt om voor ons 2e elftal een zeer geschikte trainer te vinden. Echter ontbreken helaas nog 2 zaken: een vlagger en een leider. Ons 2e speelt in de 2e klasse B in Brabant met een paar uitstapjes richting Zeeland. Een leuke en spannende competitie dus. Je komt in een gezellig team terecht die er alles aan doet om van dit seizoen een succes te maken. Als vlaggenist van het 2e vragen we betrokkenheid op de zaterdagen, bij voorkeur voor zowel de uit- als thuis-wedstrijden. Daarnaast willen we graag een vlagger die eerlijk is en niet zorgt voor consternatie langs de lijn. De leider zal een aanvulling zijn en met Humphrey de leiding verzorgen op de wedstrijddagen.

Bij interesse kunt u mailen naar Bas van Sprundel en/of Kees Rombouts.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!