VOLG ONS OP TWITTER

29-03-2018: JO11-1 bereikt halve finale beker!

JO11-1 bereikt halve finale beker!

Het uiterst succesvolle seizoen van onze JO11-1 heeft nog meer glans gekregen na een knappe overwinning bij MOC’17 waardoor de halve finales van de beker zijn bereikt. In een regelrechte thriller werd woensdagavond 28 maart 1e klasser MOC’17 met 1-2 verslagen. Onze boys kwamen nog wel op achterstand maar wisten met een perfecte wedstrijd mentaliteit de stand met 2 knappe doelpunten om te draaien en de overwinning mee naar de Fendert te nemen. Dit seizoen draait het team geweldig door zeer overtuigend kampioen te worden in de 3e klasse en promotie af te dwingen naar de 1e (!) klasse waar het ondertussen ook de eerste punten binnen heeft. En nu dus op naar de halve finale!

 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!