VOLG ONS OP TWITTER

30-10-2019: Seolto 1 - de Fendert 1

Seolto 1 - de Fendert 1

Voorbeschouwing Seolto 1 - vv de Fendert 1

Aanstaande zaterdag staat de Moerdijkse derby Seolto 1 - vv de Fendert 1 op het programma. Dit betreft een zeer belangrijke rode lantaarnwedstrijd.

 

Beide teams zijn het seizoen zeer moeizaam begonnen veroorzaakt door een ware blessuregolf. In deze zeer leuke maar zware 3e klasse is een redelijk compleet team noodzakelijk om de nodige punten te vergaren. Afgelopen zaterdag verloren zowel Seolto als vv de Fendert vrij kansloos tegen de twee titelkandidaten Halsteren en Tholense Boys met respectievelijk 5 -0  en  1-4. Het wordt voor beide ploegen zaak om zaterdag de 1e 3 punten op te rapen en zodoende de aansluiting in deze moeilijke periode niet te verliezen. 

We hopen zaterdag op sportieve en mooie derby en roepen onze supporters wederom op om onze jongens te komen steunen.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!