VOLG ONS OP TWITTER

30-12-2018: Grote Clubactie een groot succes!

Grote Clubactie een groot succes!

Ook dit jaar heeft een aantal jeugdleden zich weer goed ingezet door in de afgelopen periode loten te verkopen voor de Grote Clubactie. Van ieder verkocht lot gaat een mooi bedrag naar v.v. de Fendert.

Dit jaar was er een supermooie opbrengst; € 2.225,70! Iedereen die mee heeft geholpen, harstikke bedankt! Voor het team die de meeste loten verkocht heeft, is er een leuke prijs. Dit team, JO11-2, verkocht gemiddeld maar liefst 10,4 lot per teamlid! Jaidan, Kees, Luc, Joost, Tomas, Pieter, Bart, Alessandro, Timo, Nick en hun trainers/leiders: jullie zijn toppers!

Intussen hebben zij hun dik verdiende prijs namens Robert en Mart overhandigd gekregen. Zie hier hoe dit ging...

De trekking van de Grote Clubactie is op 14 december bekend gemaakt op www.groteclubactie.nl. Zie ook dit bericht.

Iedereen die heeft meegeholpen door loten te (ver)kopen: bedankt! De opbrengst wordt gebruikt voor de jeugdactiviteiten tijdens het 90-jarig jubileum (van 30 mei tot en met 1 juni). Lees meer daarover op onze website.

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!