VOLG ONS OP TWITTER

31-01-2016: C1 opnieuw afgelast

C1 opnieuw afgelast

“Afgelast”, was het antwoord van onze voorzitter. Terecht, want zelfs de wetra velden stonden blank,  dan nog niet gesproken over de andere velden die bij een denkbeeldige niesbui al niet bespeelbaar zijn. Na een telefoontje gepleegd te hebben met Ferdy kwam het wijze besluit om te gaan trainen met de jongens. Trainen vroeg ik nog zo?? Met dit weer, tja ze zijn toch immers niet van suiker of wel, was zijn verhaal. Ik zei: “nou goed, doen we een appje er uit naar de jongens dat ze om kwart voor tien aanwezig moeten zijn”.

Nou de opkomst viel niet tegen; 8 jongens die de regen trotseerden hadden er ziener ogen veel zin in. Thomas en Ferdy namen de honneurs waar, en met Jordy in de ene goal en Ferdy in de andere kon de partij beginnen. In het begin zie je toch nog enige voorzichtigheid om niet vuil te worden. Maar zoals het een aanvoeder betaamt ga je voorop in de strijd en was Colin ook de eerste die een sliding inzette en meters doorschoof, de toon was gezet. En zoals een goede kudde moet zijn volgen er meer. Na een goed uur trainen en doorweekt te zijn vonden een aantal jongens het toch nog niet genoeg en de eerste buikschuiver werd uitgevoerd. Hoog spatte het water en modder op en dat maakte het voor de jongens alleen maar spannender. En een goede trainer doet natuurlijk mee met zijn jongens en gaf hoogstpersoonlijk aan hoe je zoiets doet. Met een ferme aanloop zette hij zijn buikschuiver in en kwam tientallen meters verder tot stoppen. Zo doe je dat jongens zei hij. Hierna nog één keer met zijn allen voor het filmpje, wat dit moest vastgelegd worden natuurlijk. En zo kwam er een einde aan een leuke ochtend die sober begon maar met de jongens die er waren met plezier werd afgesloten. Dit moet ook kunnen, plezier en strijdbaarheid gaat de jongens van het C1 goed af en ze zijn zeker niet bang voor (een beetje) regen. 

» Nieuwsarchief
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!