VOLG ONS OP TWITTER

MO17-1

Competitiewedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 05-09-2020
    08:30
    vv de Fendert JO7-1 - Kogelvangers JO7-1
     
  • 05-09-2020
    08:45
    vv de Fendert JO8-1 - Prinsenland JO8-2
     
  • 05-09-2020
    08:50
    vv de Fendert JO7-1 - SC Gastel JO7-1G
     
  • 05-09-2020
    09:00
    vv de Fendert JO12-1 - BSC JO12-3
     
    2 - 4
  • 05-09-2020
    09:10
    Prinsenland JO7-2 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 05-09-2020
    09:30
    De Schutters JO12-1G - vv de Fendert JO12-2
     
  • 05-09-2020
    09:30
    vv de Fendert JO10-1 - Roosendaal JO10-2
     
  • 05-09-2020
    11:00
    Seolto JO9-3G - vv de Fendert JO9-1
     
  • 05-09-2020
    12:00
    MOC'17 JO12-6 - vv de Fendert JO12-2
     
  • 12-09-2020
    08:30
    Prinsenland JO10-1 - vv de Fendert JO10-1
     
  • 12-09-2020
    08:45
    Virtus JO8-1 - vv de Fendert JO8-1
     
  • 12-09-2020
    08:45
    vv de Fendert JO12-2 - Klundert JO12-1
     
    3 - 2
  • 12-09-2020
    08:45
    vv de Fendert JO9-1 - DVO'60 JO9-1
     
  • 12-09-2020
    08:45
    Roosendaal JO12-1 - vv de Fendert JO12-1
     
    6 - 6
  • 12-09-2020
    10:00
    vv de Fendert JO7-1 - SC Gastel JO7-1G
     
  • 12-09-2020
    10:20
    Kogelvangers JO7-1 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 12-09-2020
    10:40
    vv de Fendert JO7-1 - Prinsenland JO7-2
     
  • 17-09-2020
    20:00
    MOC'17 VE2 - vv de Fendert Veteranen
     
    9 - 1
  • 18-09-2020
    19:30
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - SEOLTO VR30+1
     
    2 - 0
  • 18-09-2020
    19:50
    NVS VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
    0 - 0
  • 18-09-2020
    20:10
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - Klundert VR30+1
     
    1 - 1
  • 18-09-2020
    20:50
    Steenbergen VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
    1 - 0
  • 19-09-2020
    08:30
    SC Welberg JO8-1 - vv de Fendert JO8-1
     
  • 19-09-2020
    08:30
    Steenbergen JO12-1 - vv de Fendert JO12-1
     
    2 - 9
  • 19-09-2020
    09:30
    vv de Fendert MO15-1 - Zeelandia Middelburg MO15-2
     
  • 19-09-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - BSC MO13-2
     
    1 - 2
  • 19-09-2020
    10:00
    vv de Fendert JO17-1 - Unitas'30 JO17-2
     
    4 - 0
  • 19-09-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - Halsteren JO13-2
     
    6 - 5
  • 19-09-2020
    10:00
    NSV JO9-1G - vv de Fendert JO9-1
     
  • 19-09-2020
    10:30
    Noordhoek JO12-1 - vv de Fendert JO12-2
     
    16 - 1
  • 19-09-2020
    11:00
    vv de Fendert JO7-1 - Prinsenland JO7-2
     
  • 19-09-2020
    11:00
    Unitas'30 JO10-6 - vv de Fendert JO10-1
     
  • 19-09-2020
    11:00
    vv de Fendert JO14-1 - NOAD'67 JO14-1
     
    1 - 7
  • 19-09-2020
    11:00
    vv de Fendert MO17-1 - Cluzona MO17-1
     
  • 19-09-2020
    11:20
    vv de Fendert JO7-1 - SC Gastel JO7-1G
     
  • 19-09-2020
    11:30
    Internos JO15-1 - vv de Fendert JO15-1
     
    7 - 1
  • 19-09-2020
    11:40
    Kogelvangers JO7-1 - vv de Fendert JO7-1
     
  • 19-09-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - FC Bergen 5
     
    1 - 1
  • 19-09-2020
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - DSE JO16-1
     
    0 - 2
  • 19-09-2020
    13:00
    DVO'60 10 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
    1 - 4
  • 19-09-2020
    13:30
    METO JO19-1 - vv de Fendert JO19-1
     
    1 - 7
  • 19-09-2020
    14:30
    Klundert 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
    2 - 4
  • 19-09-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Klundert 4
     
    1 - 5
  • 19-09-2020
    14:30
    Kogelvangers - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    4 - 0
  • 20-09-2020
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - WVV'67 3
     
    0 - 7
  • 26-09-2020
    08:45
    vv de Fendert JO8-1 - VVC'68 JO8-2
     
  • 26-09-2020
    08:45
    vv de Fendert JO12-2 - Unitas'30 JO12-4
     
    2 - 6
  • 26-09-2020
    08:45
    vv de Fendert JO9-1 - SVC JO9-1
     
  • 26-09-2020
    09:00
    SC Gastel MO15-1 - vv de Fendert MO15-1
     
    2 - 0
  • 26-09-2020
    09:00
    vv de Fendert JO12-1 - Tholense Boys JO12-1
     
    8 - 5
  • 26-09-2020
    09:20
    vv de Fendert JO7-1 - Kogelvangers JO7-1
     
  • 26-09-2020
    09:30
    vv de Fendert JO10-1 - BSC JO10-3G
     
  • 26-09-2020
    10:00
    vv de Fendert JO7-1 - Prinsenland JO7-2
     
  • 26-09-2020
    10:20
    SC Gastel JO7-1G - vv de Fendert JO7-1
     
  • 26-09-2020
    10:30
    MOC'17 JO14-3 - vv de Fendert JO14-1
     
    2 - 2
  • 26-09-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - DVO'60 6
     
    1 - 5
  • 26-09-2020
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Victoria'03 JO15-1
     
    0 - 8
  • 26-09-2020
    11:00
    vv de Fendert JO19-1 - DIOZ JO19-1
     
  • 26-09-2020
    11:00
    Achtmaal MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
    2 - 2
  • 26-09-2020
    11:30
    Steenbergen VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
    3 - 2
  • 26-09-2020
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Pelikaan 5
     
    0 - 2
  • 26-09-2020
    12:00
    Vrederust 2 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
    4 - 2
  • 26-09-2020
    12:00
    MOC'17 MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 26-09-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Zwaluwe 5
     
    1 - 7
  • 26-09-2020
    13:00
    Moerse Boys JO13-1 - vv de Fendert JO13-1
     
    2 - 2
  • 26-09-2020
    13:15
    Roosendaal JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
    7 - 0
  • 26-09-2020
    14:00
    vv de Fendert Vrouwen 2 - ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1
     
    2 - 6
  • 26-09-2020
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - Nieuw Borgvliet VE2
     
  • 26-09-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - WHS
     
    2 - 0
  • 26-09-2020
    15:00
    SC Kruisland 2 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
    6 - 2
  • 26-09-2020
    15:30
    TVC Breda JO17-1 - vv de Fendert JO17-1
     
    2 - 8
  • 27-09-2020
    11:00
    Lepelstraatse Boys 5 - vv de Fendert Zondag 2
     
    4 - 2
  • 03-10-2020
    08:30
    Unitas'30 JO12-2 - vv de Fendert JO12-1
     
    0 - 1
  • 03-10-2020
    09:00
    SVC JO8-1 - vv de Fendert JO8-1
     
  • 03-10-2020
    09:00
    Kogelvangers JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 03-10-2020
    09:00
    Kogelvangers JO10-1 - vv de Fendert JO10-1
     
  • 03-10-2020
    09:30
    vv de Fendert MO15-1 - MOC'17 MO15-2
     
    1 - 8
  • 03-10-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - Zwaluwe MO13-1
     
    3 - 3
  • 03-10-2020
    10:00
    vv de Fendert JO17-1 - Lepelstraatse Boys JO17-1
     
  • 03-10-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - Victoria'03 JO13-1
     
    2 - 5
  • 03-10-2020
    11:00
    De Schutters JO15-1G - vv de Fendert JO15-1
     
    0 - 8
  • 03-10-2020
    11:00
    SEOLTO JO12-3 - vv de Fendert JO12-2
     
    2 - 12
  • 03-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO14-1 - SC Gastel JO14-1
     
    3 - 1
  • 03-10-2020
    11:00
    vv de Fendert MO17-1 - VVC'68 MO17-1
     
  • 03-10-2020
    12:00
    vv de Fendert Vrouwen 1 - ST Brouw/WIK/ZSC VR1
     
    12 - 0
  • 03-10-2020
    12:30
    Dubbeldam 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
    2 - 3
  • 03-10-2020
    12:30
    Alliance 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    0 - 4
  • 03-10-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - FC Moerstraten 2
     
    4 - 2
  • 03-10-2020
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - TSC JO16-2
     
    6 - 3
  • 03-10-2020
    13:00
    Cluzona JO19-2 - vv de Fendert JO19-1
     
    5 - 5
  • 03-10-2020
    14:00
    vv de Fendert Vrouwen 2 - Steenbergen VR1
     
  • 03-10-2020
    14:30
    SEOLTO 7 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
    3 - 4
  • 03-10-2020
    14:30
    Prinsenland - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    2 - 2
  • 04-10-2020
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - BSC 5
     
    1 - 7
  • 09-10-2020
    19:30
    Steenbergen VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 09-10-2020
    19:50
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - SEOLTO VR30+1
     
  • 09-10-2020
    20:30
    NVS VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 09-10-2020
    20:50
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - Klundert VR30+1
     
  • 10-10-2020
    08:45
    vv de Fendert JO8-1 - Klundert JO8-2G
     
  • 10-10-2020
    09:00
    Roosendaal JO10-2 - vv de Fendert JO10-1
     
  • 10-10-2020
    09:00
    vv de Fendert JO12-1 - MOC'17 JO12-1
     
    6 - 3
  • 10-10-2020
    10:00
    vv de Fendert JO17-1 - MOC'17 JO17-2
     
    3 - 0
  • 10-10-2020
    10:00
    DBGC JO14-1 - vv de Fendert JO14-1
     
    1 - 6
  • 10-10-2020
    10:30
    Alliance JO9-1 - vv de Fendert JO9-1
     
  • 10-10-2020
    10:45
    Krabbendijke MO15-1 - vv de Fendert MO15-1
     
    10 - 0
  • 10-10-2020
    10:45
    Madese Boys MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
    1 - 7
  • 10-10-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - SEOLTO 3
     
    2 - 1
  • 10-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - DIOZ JO15-1
     
  • 10-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO19-1 - Roosendaal JO19-3
     
    6 - 1
  • 10-10-2020
    11:15
    Victoria '03 JO12-1G - vv de Fendert JO12-2
     
    4 - 3
  • 10-10-2020
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - VV Papendrecht 3
     
    4 - 0
  • 10-10-2020
    12:00
    Zwaluwe VR2 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
    1 - 4
  • 10-10-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Alliance 6
     
    2 - 2
  • 10-10-2020
    12:30
    ST Brouw/WIK/ZSC VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 10-10-2020
    13:00
    Grenswachters MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 10-10-2020
    14:30
    MOC'17 6 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
    0 - 1
  • 10-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Lepelstraatse Boys 2
     
    4 - 4
  • 10-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Krabbendijke
     
    0 - 1
  • 11-10-2020
    10:00
    Dubbeldam 5 - vv de Fendert Zondag 2
     
    6 - 0
  • 17-10-2020
    10:00
    vv de Fendert JO17-1 - Lepelstraatse Boys JO17-1
     
  • 17-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - DIOZ JO15-1
     
  • 17-10-2020
    11:30
    The Gunners JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 17-10-2020
    12:00
    vv de Fendert Vrouwen 1 - De Fendert VR2
     
  • 17-10-2020
    12:00
    De Fendert VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 17-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - DOSKO VE3
     
  • 17-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - ZSC'62
     
  • 24-10-2020
    09:30
    vv de Fendert MO15-1 - ST Bruse Boys/Duiveland MO15-1
     
  • 24-10-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - UVV'40 MO13-2
     
  • 24-10-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - Unitas'30 JO13-2
     
  • 24-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO19-1 - VVC'68 JO19-1
     
  • 24-10-2020
    11:00
    vv de Fendert MO17-1 - SC Welberg MO17-2
     
  • 24-10-2020
    11:30
    DSE JO15-2 - vv de Fendert JO15-1
     
  • 24-10-2020
    11:30
    Internos JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 24-10-2020
    12:00
    DFC 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 24-10-2020
    12:00
    Kogelvangers JO14-2 - vv de Fendert JO14-1
     
  • 24-10-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - SC Gastel 3
     
  • 24-10-2020
    13:15
    Roosendaal JO17-3 - vv de Fendert JO17-1
     
  • 24-10-2020
    14:00
    vv de Fendert Vrouwen 2 - VVC'68 VR1
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Klundert 3 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 24-10-2020
    14:30
    Internos 11 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
  • 24-10-2020
    15:00
    Zundert 2 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 24-10-2020
    15:00
    Tholense Boys - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 25-10-2020
    10:00
    SC Emma 3 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 29-10-2020
    20:00
    Tholense Boys VE1 - vv de Fendert Veteranen
     
  • 30-10-2020
    19:30
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - Klundert VR30+1
     
  • 30-10-2020
    19:50
    NVS VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 30-10-2020
    20:10
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - Steenbergen VR30+1
     
  • 30-10-2020
    20:50
    SEOLTO VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 31-10-2020
    08:45
    Virtus JO13-1 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 31-10-2020
    08:45
    vv de Fendert JO12-2 - ST VOV/DHV/TPO JO12-1G
     
  • 31-10-2020
    08:45
    vv de Fendert JO9-1 - Roosendaal JO9-4
     
  • 31-10-2020
    09:00
    Kogelvangers JO8-1G - vv de Fendert JO8-1
     
  • 31-10-2020
    09:30
    vv de Fendert JO10-1 - Prinsenland JO10-1
     
  • 31-10-2020
    10:00
    Virtus JO12-1G - vv de Fendert JO12-1
     
  • 31-10-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Unitas'30 2
     
  • 31-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Rood-Wit W JO15-1
     
  • 31-10-2020
    11:00
    BSC MO13-3 - vv de Fendert MO13-1
     
  • 31-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO14-1 - FC Moerstraten JO14-1
     
  • 31-10-2020
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Yerseke 2
     
  • 31-10-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - ST TPO/VOV zat 2
     
  • 31-10-2020
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - RFC JO16-1
     
  • 31-10-2020
    12:30
    BSC MO15-2 - vv de Fendert MO15-1
     
  • 31-10-2020
    12:30
    Alliance JO19-2 - vv de Fendert JO19-1
     
  • 31-10-2020
    12:30
    DBGC MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 31-10-2020
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - R.K.S.V. Groen Wit JO16-1
     
  • 31-10-2020
    13:45
    Unitas'30 JO17-2 - vv de Fendert JO17-1
     
  • 31-10-2020
    14:30
    Klundert VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
  • 31-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - SC Gastel 4
     
  • 31-10-2020
    14:30
    SEOLTO VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 31-10-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - SEOLTO
     
  • 31-10-2020
    15:00
    Halsteren 6 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 01-11-2020
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - Victoria'03 6
     
  • 07-11-2020
    09:30
    vv de Fendert MO15-1 - Kloetinge MO15-2
     
  • 07-11-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - BSC MO13-1
     
  • 07-11-2020
    10:00
    vv de Fendert JO17-1 - TVC Breda JO17-1
     
  • 07-11-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - MOC'17 JO13-2
     
  • 07-11-2020
    10:15
    Roosendaal JO14-2 - vv de Fendert JO14-1
     
  • 07-11-2020
    10:30
    SC Gastel JO15-2 - vv de Fendert JO15-1
     
  • 07-11-2020
    11:00
    vv de Fendert JO19-1 - Halsteren JO19-4
     
  • 07-11-2020
    11:00
    vv de Fendert MO17-1 - Noordhoek MO17-1
     
  • 07-11-2020
    12:00
    vv de Fendert Vrouwen 1 - VVC'68 VR1
     
  • 07-11-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - Alliance 3
     
  • 07-11-2020
    12:30
    SC Gastel JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 07-11-2020
    12:45
    DHV 3 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 07-11-2020
    13:00
    Duiveland 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 07-11-2020
    14:00
    DSE 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 07-11-2020
    14:00
    Kogelvangers 3 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
  • 07-11-2020
    14:00
    vv de Fendert Vrouwen 2 - TVC Breda VR1
     
  • 07-11-2020
    15:00
    Halsteren - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 08-11-2020
    10:00
    Virtus 5 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 14-11-2020
    08:45
    Moerse Boys MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
  • 14-11-2020
    11:00
    Lepelstraatse Boys JO17-1 - vv de Fendert JO17-1
     
  • 14-11-2020
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - SC Kruisland JO15-1
     
  • 14-11-2020
    11:00
    vv de Fendert JO14-1 - Klundert JO14-1G
     
  • 14-11-2020
    11:15
    Prinsenland MO15-1 - vv de Fendert MO15-1
     
  • 14-11-2020
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Kogelvangers JO16-1
     
  • 14-11-2020
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - Vrederust VE2
     
  • 14-11-2020
    15:00
    Pelikaan 14 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 14-11-2020
    15:00
    Beek Vooruit JO19-3 - vv de Fendert JO19-1
     
  • 20-11-2020
    19:30
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - NVS VR30+1
     
  • 20-11-2020
    19:50
    Steenbergen VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 20-11-2020
    20:10
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - Klundert VR30+1
     
  • 20-11-2020
    20:50
    SEOLTO VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 21-11-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - Wernhout MO13-1
     
  • 21-11-2020
    10:30
    Beek Vooruit JO13-2 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 21-11-2020
    10:30
    ODIO JO14-1 - vv de Fendert JO14-1
     
  • 21-11-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Rood-Wit W 2
     
  • 21-11-2020
    11:00
    vv de Fendert JO19-1 - Steenbergen JO19-1
     
  • 21-11-2020
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Oranje Wit 3
     
  • 21-11-2020
    12:00
    MOC'17 JO17-2 - vv de Fendert JO17-1
     
  • 21-11-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Internos 9
     
  • 21-11-2020
    12:30
    RCD JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
  • 21-11-2020
    13:00
    TVC Breda VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
  • 21-11-2020
    13:30
    Prinsenland 6 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 21-11-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Klundert
     
  • 21-11-2020
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - Vosmeer VE1
     
  • 21-11-2020
    14:30
    Virtus JO15-2 - vv de Fendert JO15-1
     
  • 21-11-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Prinsenland 3
     
  • 22-11-2020
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - NVS 4
     
  • 26-11-2020
    20:30
    Halsteren VE3 - vv de Fendert Veteranen
     
  • 28-11-2020
    09:30
    ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 MO15-1 - vv de Fendert MO15-1
     
  • 28-11-2020
    10:00
    vv de Fendert JO17-1 - Roosendaal JO17-3
     
  • 28-11-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - Prinsenland JO13-1
     
  • 28-11-2020
    10:00
    Gilze MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
  • 28-11-2020
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Alliance JO15-2
     
  • 28-11-2020
    11:00
    vv de Fendert JO14-1 - VVC'68 JO14-1
     
  • 28-11-2020
    12:00
    VVGZ 3 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 28-11-2020
    12:00
    Internos 10 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 28-11-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - SEOLTO 4
     
  • 28-11-2020
    12:30
    SEOLTO 5 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 28-11-2020
    14:00
    vv de Fendert Vrouwen 2 - Zwaluwe VR2
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Duiveland - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Alliance 7 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
  • 28-11-2020
    14:30
    Nieuw Borgvliet JO19-1 - vv de Fendert JO19-1
     
  • 29-11-2020
    09:45
    Nieuw Borgvliet 7 - vv de Fendert Zondag 2
     
  • 04-12-2020
    19:30
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - Steenbergen VR30+1
     
  • 04-12-2020
    19:50
    NVS VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 04-12-2020
    20:10
    vv de Fendert Vrouwen 30+ - Klundert VR30+1
     
  • 04-12-2020
    20:50
    SEOLTO VR30+1 - vv de Fendert Vrouwen 30+
     
  • 05-12-2020
    09:30
    vv de Fendert MO15-1 - Kapelle MO15-1
     
  • 05-12-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - Prinsenland MO13-1
     
  • 05-12-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - ST SC Stavenisse / Smerdiek JO13-1
     
  • 05-12-2020
    11:00
    NVS JO14-1G - vv de Fendert JO14-1
     
  • 05-12-2020
    12:00
    vv de Fendert Vrouwen 1 - SEOLTO VR1
     
  • 05-12-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - DSE 5
     
  • 05-12-2020
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - ST Zwaluwe/DHV JO16-1
     
  • 05-12-2020
    13:00
    DVO'60 9 - vv de Fendert Zaterdag 6
     
  • 05-12-2020
    13:15
    Roosendaal JO15-4 - vv de Fendert JO15-1
     
  • 05-12-2020
    13:30
    Internos 3 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
  • 05-12-2020
    14:00
    NOAD'67 - vv de Fendert Zaterdag 1
     
  • 05-12-2020
    14:30
    vv de Fendert Veteranen - Prinsenland VE3
     
  • 05-12-2020
    15:00
    BSC 4 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
  • 05-12-2020
    15:15
    Steenbergen 5 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 05-12-2020
    15:30
    R.K.S.V. Groen Wit JO19-3 - vv de Fendert JO19-1
     
  • 06-12-2020
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - DIOZ 4
     
  • 12-12-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Prinsenland 4
     
  • 12-12-2020
    11:45
    Roosendaal JO13-3 - vv de Fendert JO13-1
     
  • 12-12-2020
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - IFC 2
     
  • 12-12-2020
    12:00
    ST Bruse Boys/Duiveland/SKNWK VR1 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
  • 12-12-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - DVO'60 7
     
  • 12-12-2020
    14:00
    vv de Fendert Zaterdag 1 - Zwaluwe
     
  • 12-12-2020
    14:00
    NOAD'67 VE1 - vv de Fendert Veteranen
     
  • 12-12-2020
    14:30
    Madese Boys 3 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
  • 12-12-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 6 - Oranje-Blauw'14 1
     
  • 12-12-2020
    14:30
    Klundert VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
  • 13-12-2020
    10:00
    vv de Fendert Zondag 2 - METO 3
     

Bekerwedstrijden

DATUM
TIJD
WEDSTRIJD
SCHEIDSRECHTER
UITSLAG
  • 29-08-2020
    09:30
    vv de Fendert MO15-1 - Prinsenland MO15-1
     
    6 - 0
  • 29-08-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - Zwaluwe MO13-1
     
    3 - 4
  • 29-08-2020
    09:30
    SC Emma JO14-1 - vv de Fendert JO14-1
     
  • 29-08-2020
    10:00
    Groote Lindt JO17-1 - vv de Fendert JO17-1
     
    4 - 0
  • 29-08-2020
    10:00
    Steenbergen JO15-2 - vv de Fendert JO15-1
     
    3 - 2
  • 29-08-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - RFC JO13-2G
     
    4 - 2
  • 29-08-2020
    11:00
    vv de Fendert Zaterdag 3 - Prinsenland 3
     
    0 - 1
  • 29-08-2020
    11:00
    vv de Fendert MO17-1 - Prinsenland MO17-1
     
  • 29-08-2020
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - Halsteren 2
     
    2 - 2
  • 29-08-2020
    12:30
    vv de Fendert JO16-1 - Klundert JO16-1G
     
    8 - 1
  • 29-08-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Rijsoord 7
     
    1 - 5
  • 29-08-2020
    13:15
    IFC VR3 - vv de Fendert Vrouwen 1
     
    3 - 3
  • 29-08-2020
    14:00
    vv de Fendert Vrouwen 2 - SC Emma VR1
     
    1 - 7
  • 29-08-2020
    14:30
    Prinsenland 5 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
    6 - 0
  • 29-08-2020
    14:30
    VV Papendrecht JO19-2 - vv de Fendert JO19-1
     
    1 - 6
  • 29-08-2020
    15:00
    Halsteren - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    3 - 2
  • 05-09-2020
    08:30
    EBOH MO13-1 - vv de Fendert MO13-1
     
    2 - 3
  • 05-09-2020
    10:00
    vv de Fendert JO17-1 - FC Dordrecht Amateurs JO17-1
     
    3 - 1
  • 05-09-2020
    10:00
    WHS JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
    2 - 3
  • 05-09-2020
    10:30
    SC Gastel MO15-1 - vv de Fendert MO15-1
     
    3 - 1
  • 05-09-2020
    10:30
    vv de Fendert JO19-1 - Wieldrecht JO19-2
     
    3 - 0
  • 05-09-2020
    11:00
    vv de Fendert JO15-1 - Roosendaal JO15-3
     
    0 - 3
  • 05-09-2020
    11:00
    RCD JO13-2 - vv de Fendert JO13-1
     
    3 - 1
  • 05-09-2020
    11:00
    vv de Fendert JO14-1 - Hoeven JO14-1
     
    4 - 2
  • 05-09-2020
    12:00
    vv de Fendert Vrouwen 1 - SV Noordeloos VR2
     
    14 - 0
  • 05-09-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 4 - NOAD'67 3
     
    3 - 0
  • 05-09-2020
    12:30
    ST Wernhout/Zundert MO17-1 - vv de Fendert MO17-1
     
  • 05-09-2020
    13:15
    Steenbergen za 2 - vv de Fendert Zaterdag 2
     
    2 - 1
  • 05-09-2020
    14:30
    SC Gastel 3 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    0 - 0
  • 05-09-2020
    14:30
    Oranje-Blauw'14 1 - vv de Fendert Zaterdag 5
     
    2 - 3
  • 05-09-2020
    14:30
    vv de Fendert Zaterdag 1 - DOSKO
     
    3 - 1
  • 12-09-2020
    08:30
    Wieldrecht JO16-1 - vv de Fendert JO16-1
     
    8 - 3
  • 12-09-2020
    08:30
    Dubbeldam JO14-2 - vv de Fendert JO14-1
     
    7 - 7
  • 12-09-2020
    09:30
    vv de Fendert MO13-1 - BSC MO13-2
     
    0 - 1
  • 12-09-2020
    10:00
    vv de Fendert JO13-1 - SC Gastel JO13-1
     
    2 - 5
  • 12-09-2020
    10:30
    ASWH JO17-2 - vv de Fendert JO17-1
     
    2 - 1
  • 12-09-2020
    11:00
    vv de Fendert MO17-1 - Unitas'30 MO17-3
     
  • 12-09-2020
    12:00
    vv de Fendert Zaterdag 2 - The Gunners 2
     
    3 - 1
  • 12-09-2020
    12:00
    vv de Fendert Vrouwen 1 - VV Papendrecht VR1
     
    2 - 3
  • 12-09-2020
    12:30
    SEOLTO 5 - vv de Fendert Zaterdag 3
     
    2 - 2
  • 12-09-2020
    12:30
    Alliance 4 - vv de Fendert Zaterdag 4
     
  • 12-09-2020
    12:30
    vv de Fendert Zaterdag 5 - Prinsenland 6
     
    3 - 2
  • 12-09-2020
    12:30
    Virtus JO15-1 - vv de Fendert JO15-1
     
    9 - 0
  • 12-09-2020
    12:30
    BSC MO15-1 - vv de Fendert MO15-1
     
    11 - 0
  • 12-09-2020
    12:30
    Rijsoord JO19-2 - vv de Fendert JO19-1
     
    0 - 3
  • 12-09-2020
    13:15
    GJS VR2 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
    14 - 1
  • 12-09-2020
    14:30
    Oosterhout - vv de Fendert Zaterdag 1
     
    1 - 0
  • 17-09-2020
    20:00
    DFC VR1 - vv de Fendert Vrouwen 2
     
    1 - 2
  • 17-10-2020
    11:00
    vv de Fendert JO19-1 - Beek Vooruit JO19-3
     
  • 28-10-2020
    19:00
    RSV JO14-1 - vv de Fendert JO14-1
     
Wilt u ook sponsor worden van v.v. De Fendert? Neem contact met ons op!